آشپزی، با همان طعم به یادماندنی

آشپزی، با همان طعم به یادماندنی به گزارش میزان سنج محصولات کمکی آشپزی مگی بیش ۱۲۰ سال است که بعنوان دستیار آشپزی خوش ذوق در تدارک وعده های غذایی و ترویج عادات غذایی سالم، در کنار خانواده هاست.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، در دنیای امروز، جوامع با تاکید بر روابط انسانی به دنبال خلق و سهیم شدن لحظات به یادماندنی هستند. وعده های غذایی که با نزدیکان خود شریک می شویم، یکی از بارزترین تجلی های این امر است. بر این اساس هدف خوراک فراتر از لزوم بقا و بعنوان درگاهی برای تجربه رنگ و رایحه زندگی تعریف می شود. از این رو، امروزه ضمن تاکید بر ارزش غذایی، همگان به دنبال ارتقای لذت ناشی از وعده های غذایی خود هستند.
محصولات کمکی آشپزی مگی، بیشتر از یک قرن است که با ترکیبی ناب از سبزیجات و انواع ادویه از چهارگوشه جهان، عطر و طعمی بی نظیر به خوراک می بخشند و با ساده سازی فرایند پخت وپز، لذت وعده های غذایی را دوچندان می کنند. با تاکید بر اهمیت غذای خانگی در سلامت تغذیه و رژیم غذایی متعادل، سبد محصولات مگی طیفی متنوع از انواع سوپ، پاستا و رشته فرنگی (نودل) آماده و نیمه آماده، انواع چاشنی و سس را شامل می شود که فرایند تدارک خوراک سالم را برای همگان آسان کرده است.

این دستیار آشپز خوش ذوق از محصولات محبوب و نام آشنای بزرگترین شرکت موادغذایی و آشامیدنی دنیا است که پس از ۹ سال و به صورت تولید داخل به آشپزخانه های ایرانی بازمی گردد. محصولات مگی سال ها پیش (۲۰۰۵ میلادی) بعد از گذراندن فاز نخست مطالعات ذائقه سنجی در شهر کاراجابِی ترکیه تولید و به کشور وارد می شد. اما راهبرد تولید ملی نستله و محبوبیت مگی در بازار کشور، نستله ایران را بر آن داشت تا به منظور عرضه مستقیم این دسته محصولات، خط تولید انواع چاشنی ها، سوپ و پودر سس مگی را در سال ۱۳۹۹ راه اندازی کند.
علیرضا سرابچی، مدیر ارتباطات، سرویسهای بازاریابی و روابط برون سازمانی نستله ایران در مورد فرایند تولید داخل مگی می گوید: «ترکیبات محصولات مگی در کشور با الهام از غنای غذا و طبع ایرانی و متناسب با مواد مغذی مورد نیاز جامعه تنظیم شده است. ازاین رو به منظور حفظ اصالت طعم و کیفیت غذای ایرانی، در کمال افتخار اعلام می نماییم که مواد اولیه مورد نیاز محصولات مگی بعد از تحقیقات گسترده متخصصین داخلی و بین المللی نستله بر زمینهای زراعی، کشت ادویه و سبزیجات کشور تماماً طبیعی و به صورت تأمین داخل تهیه می شوند.»

به این ترتیب متخصصین نستله ایران قادر خواهند بود در سرتاسر زنجیره ارزش، کیفیت محصول فرآوری شده را به دقت و با استفاده از شاخصهای جهانی ارزیابی کنند. علاوه براین، محصولات مگی به شیوه صنعتی خشک و نگهداری می شوند و فاقد هرگونه مواد نگهدارنده هستند. در این شیوه، حذف آب و رطوبت موجود در ترکیبات محصول فرآوری شده، نه تنها مانع از فاسد شدن آن می شود، بلکه ارزش غذایی محصول هم بگونه ای مؤثر حفظ خواهد شد.
علاوه براین، متخصصین تغذیه نستله همواره شاخصهای تغذیه ای و ارزش غذایی محصولات مگی را متناسب با نیازهای غذایی جامعه ارتقا داده اند. از این رو مهم ترین وجه تمایز محصولات مگی را میتوان در پایبندی به سخت گیرانه ترین سطح از استانداردهای سلامت و کیفیت دانست. گفتنی است این محصولات فاقد هرگونه چربی ترانس بوده و افزون بر مقادیر نمک، شکر و چربی های اشباع، میزان سبزیجات، غلات و حبوبات مورد استفاده در ترکیبات آنها هم به صورت مستمر مورد بازنگری قرار می گیرد.
درحال حاضر سبد محصولات مگی در ایران شامل سوپ های نیمه آماده از قبیل سوپ ورمیشل، جو، جو و قارچ، جو و گوجه فرنگی، جو و سبزیجات با غلظتی دل چسب و سرشار از فیبر و ویتامین ها، چاشنی های پلو و خورشت با ترکیبی از ادویه ها و سبزیجات محبوب ذائقه ایرانی و همینطور سس سفید بشامل می شود که طعمی لذیذ به غذا می بخشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحات ذیل رجوع کنید:
صفحه محصولات مگی در وب سایت نستله ایران: https: //bitn.ir/Maggi-Mehrnews
صفحه اینستاگرام مگی: https: //bitn.ir/MaggiMehrnews
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

5.0 / 5
291
1400/04/06
21:14:42
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۴ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش