بیمه كوثر گواهینامه سیستم مدیریت كیفیت ISO9001:

2015 دریافت كرد

2015 دریافت كرد به گزارش میزان سنج شرکت بیمه کوثر برای چهارمین سال متوالی، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001: 2015 را دریافت کرد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، بنابر اعلام معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی بیمه کوثر، پذیرش سیستم مدیریت کیفیت برای سازمان یک تصمیم ضروری و راهبردی است.
لاله کریمی با اشاره به این که این شرکت در سال ۱۳۹۷ موفق به دریافت گواهینامه بین المللی ISO۹۰۰۱: ۲۰۱۵ در سیستم مدیریت کیفیت شده بود، اشاره کرد: استقرار سیستم مدیریت کیفیت، می تواند بوسیله بهبود کیفیت خدمات و فراهم کردن خدمات مطابق الزامات مشتری و قانونی، بسترهای افزایش رضایت مشتری که یکی از اهداف کلان شرکت است را بوجود آورد.
وی اضافه کرد: انجام ممیزی مستقل توسط شرکت های گواهی دهنده بین المللی، علاوه بر آگاه کردن مدیران ارشد آن از نقاط قوت و ضعف سیستمی و عملیاتی و امکان بهبود عملکرد کلی شرکت، سبب افزایش اعتماد مشتریان و سایر ذی نفعان می شود.
معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی بیمه کوثر اظهار داشت: ضمن تشکر از همه همکاران شرکت در انجام بدون نقص پروسه ممیزی، امیدوارم با اهتمام بیشتر تمامی واحدها و در دستور کار قرار دادن سفارش های بهبود گزارش ممیزی، در سال آتی شاهد افزایش نقاط قوت شرکت در سیستم مدیریت کیفیت باشیم.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

5.0 / 5
301
1400/04/10
13:40:58
تگهای خبر: بیمه , خدمات , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش