برای سومین سال متوالی؛

شركت بیمه كوثر سرمایه خود را بیشتر می كند

شركت بیمه كوثر سرمایه خود را بیشتر می كند هیات مدیره شرکت بیمه کوثر افزایش سرمایه شرکت به مبلغ 16هزار و 855 میلیارد و 31میلیون ریال را تصویب کرد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، باتوجه به گزارش توجیهی هیأت مدیره شرکت، سرانجام افزایش ۱۶۰ درصدی سرمایه بیمه کوثر به تصویب رسید.
نوید خاندوزی با اظهار رضایت از افزایش سرمایه بیمه کوثر بصورت پلکانی و معقول در ضمن سه سال اخیر، اظهار داشت: بیمه گران با افزایش سرمایه، امکان رقابت و دریافت مجوز فعالیت در بخش های مختلف بیمه گری را برای خود فراهم می کنند. به همین علت، ما در بیمه کوثر اهتمام کرده ایم افزایش سرمایه را بصورت واقعی و در هر سال بصورت مرتب انجام دهیم. تا علاوه بر افزایش کارهای عملیاتی برای افزایش واقعی ثروت سهام داران نیز گام برداریم.
وی با اشاره به وضعیت مطلوب شرکت در عرصه بیمه گری و سرمایه گذاری که به افزایش سودآوری شرکت منجر گردیده است، اشاره کرد: مجمع فوق العاده افزایش سرمایه بعد از برگزاری مجمع عادی و دریافت مجوز از سازمان بورس و بیمه مرکزی انجام می شود.
مدیر اقتصادی و سرمایه گذاری بیمه کوثر با بیان این که در پی این مصوبه، سرمایه اسمی شرکت از ۶ هزار و۴۸۵ میلیارد و۳۱ میلیون ریال به مبلغ ۱۶ هزار و۸۵۵ میلیارد و ۳۱ میلیون ریال افزایش می یابد، اشاره کرد: این افزایش سرمایه بر جنبه های مختلف کارکرد شرکت همچون افزایش ظرفیت نگهداری شرکت در قبول ریسک، حفظ و حتی افزایش نسبت توانگری مالی، تامین شرایط لازم بمنظور دستیابی به اهداف و برنامه ها، حضور شایسته و پرتوان در بازار سرمایه کشور، اصلاح ساختار مالی و نیز برقراری تناسب بین سرمایه شرکت، حق بیمه صادرشده و ذخایر فنی تأثیر مثبت خواهد داشت.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

5.0 / 5
324
1400/04/13
12:10:51
تگهای خبر: بازار , بورس , بیمه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۱ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش