در گفت وگو با میزان سنج مطرح شد

آغاز عملیات اجرایی ساخت شهرك صنعتی پوشاك

آغاز عملیات اجرایی ساخت شهرك صنعتی پوشاك به گزارش میزان سنج مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران از آغاز عملیات اجرایی ساخت شهرک صنعتی پوشاک اطلاع داد و اظهار داشت که بر مبنای دستورالعملی که به تازگی تهیه شده واحدهای مستقر در شهرک ها به شدت رصد می شوند تا استخراج رمزارز در آنها صورت نگیرد.


صابر پرنیان در گفتگو با ایسنا، از آغاز عملیات اجرایی ساخت شهرک صنعتی پوشاک اطلاع داد و اظهار داشت: کلیه مجوزهای قانونی برای ساخت مشترک صادر، مشکلات قانونی رفع و ساخت آن شروع شده است. شهرک صنعتی پوشاک تا آخر سال ۱۴۰۱ به بهره برداری می رسد.

قرار بود شهرک ها از خاموشی مستثنی شود، اما نشد
ایشان در ادامه در پاسخ سوالی در مورد جدید ترین وضعیت خاموشی در شهرک های صنعتی، با اشاره به اینکه خاموشی در شهرک های صنعتی کماکان ادامه دارد، اظهار نمود: هنوز آمار دقیقی از میزان خسارات به واحدهای تولیدی برآورد نشده و این کار در دست انجام است البته پس از پی گیری ها، خاموشی ها با برنامه ریزی انجام می شود.
این مقام مسئول ضمن اشاره به صدمه به خاموشی ها به تولید کشور خاطرنشان کرد: قرار بود شهرک های صنعتی از خاموشی مستثنی شود که هنوز محقق نشده است.

با استخراج رمزارز برخورد می کنیم
پرنیان در پاسخ به سوالی درباره کشف استخراج غیرقانونی ارزهای دیجیتالی در شهرک های صنعتی هم اظهار داشت: این مورد به ما اطلاع داده نشده، اما دستورالعملی تهیه کردیم که به شدت واحدهای مستقر در شهرک ها رصد می شوند. این هفته نظارت شدیدتر خواهد شد و عوامل انتظامی و حراستی و شرکتهای برق ورود پیدا می کنند که اگر جایی رمز استخراج می شود به سرعت شناسایی و برخورد قانونی شود.
او در انتها از مردم خواهش کرد با مصرف بهینه طی یک ماه آینده به یکدیگر و تولیدکنندگان کمک کنند و اظهار داشت که اگر هر کس فقط ۱۰ درصد از مصرف خود بکاهد این پیک بدون صدمه به اشتغال و سفره مردم رد می شود.
به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، رئیس جمهوری سال ۱۳۹۵ کلنگ زنی این پروژه را انجام داد و پیشرفت آن در دستور کار قرار گرفت تا بتوان با گردآوری مجموعه ای از واحدهای مختلف صنعت پوشاک، شهرک صنعتی آنرا در محلی به موقعیت جغرافیایی روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) به بهره برداری رساند. شهرک تخصصی پوشاک نخستین شهرکی است که بر مبنای نیاز داخلی طراحی شده و سراسر زنجیره تولید پوشاک از تأمین مواد اولیه، مد، طراحی و… را شامل می شود. اما در سالهای اخیر ساخت این شهرک به علت مشکلاتی در صدور برخی مجوزها بارها به تعویق افتاد.
طبق اعلام سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، شهرک صنعتی پوشاک ۱۱۸ هکتار است که زمین صنعتی آن جدا و بخشی برای زیرساخت و فضاهای عمومی منظور می شود. احیانا حدود ۳۵۰ قطعه زمین صنعتی بین ۱۰۰۰ تا بالای ۳۰۰۰ متر ایجاد خواهد شد که متناسب با نوع فعالیت در اختیار بهره برداران صنعتی قرار می گیرد. شهرک صنعتی پوشاک در شهرستان ری، حدودا مقابل فرودگاه امام خمینی مستقر است.
گفتنی است که فعالان بخش پوشاک بارها از دیرکرد در ساخت این شهرک که از سال ۱۳۹۵ کلنگ زنی آن انجام شده بود انتقاد کردند.5.0 / 5
210
1400/04/30
11:20:45
تگهای خبر: تجارت , تولید , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۴ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش