رئیس اتحادیه تولیدكنندگان و فروشندگان پوشاك تهران اعلام كرد

پشتیبانی از فروشندگان لباس های متعارف زنان

پشتیبانی از فروشندگان لباس های متعارف زنان به گزارش میزان سنج رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران از امضای تفاهمنامه همکاری مشترک در میان کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران اطلاع داد.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، ابوالقاسم شیرازی، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان تهران در مراسم امضای تفاهمنامه همکاری مشترک در میان کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران که در محل این اتحادیه برگزار شد اظهار داشت: از زمانیکه کارگروه ساماندهی مد و لباس، معرفی نامه هر طراح با ذکر نشانی دقیق محل فعالیت وی را به اتحادیه تحویل دهد، فعالیت طراح در رسته کار هنری قرار میگیرد و به اعتبار پروانه کسب حمایت ویژه ای از طراحان هم میشود و فعالیت آنها به شکل قانونی ادامه پیدا می کند.
وی بیان نمود: این تفاهمنامه به منظور همکاری مشترک در راه اندازی رسته طراحان لباس، توسعه، بهبود فضای اقتصادی فرهنگ و هنر، پشتیبانی از کسب و کارهای نوین برپایه بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ترویج و اعتلای فعالیتهای علمی و دانشگاهی با چشم اندازی معطوف به آینده تمدن ایرانی اسلامی، به سبب ارتقای سطح کمی و کیفی تولید پوشاک ایرانی تنظیم شده است.
شیرازی در مورد نحوه ارتباط طراحان و تولیدکنندگان و سایر شرایط صدور پروانه اضافه کرد: در ابتدا حداقل میبایست ۱۰۰ طراح مجوز صنفی طراحی را از اتحادیه با همکاری کارگروه دریافت نمایند و سپس بعد از گذراندن دوره های آموزشی و آزمون بر مبنای توانایی هایشان رتبه بندی شوند.
بر مبنای اعلام اتاق اصناف تهران، وی افزود: طراحان بعد از رتبه بندی توسط وزارت صمت و اتحادیه به واحدهای صنفی و کارخانجات صنعتی معرفی می گردند.
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان تهران در مزیت های اجرای این تفاهمنامه و ارتباط طراحان و تولیدکنندگان اشاره داشت: در نظر داریم با شناسایی فروشندگانی که لباس های متعارف اجتماع بانوان را در تهران به فروش می رسانند از آنها حمایت نماییم.5.0 / 5
243
1400/06/10
11:35:04
تگهای خبر: آموزش , توسعه , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش