ایری:

هنوز خسارت ناشی از خشکسالی خیلی از کشاورزان پرداخت نشده است

هنوز خسارت ناشی از خشکسالی خیلی از کشاورزان پرداخت نشده است میزان سنج: بگفته نماینده نماینده مردم کردکوی در مجلس با وجود این که کشاورزان حق بیمه خودرا بصورت نقدی به صندوق بیمه محصولات کشاورزی واریز می کنند اما هم اکنون با وجود گذشت 6 ماه از تعیین خسارت ناشی از خشکسالی، خیلی از کشاورزان این خسارت را از صندوق دریافت نکردند.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، عبدالجلال ایری در جلسه علنی امروز(سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی دولت سید ابراهیم رئیسی اظهار داشت: کشاورزان حق بیمه خودرا بصورت نقدی به صندوق بیمه محصولات کشاورزی واریز می کنند اما هم اکنون با وجود گذشت ۶ ماه از تعیین خسارت ناشی از خشکسالی، خیلی از کشاورزان این خسارت را از صندوق دریافت نکردند.
نماینده مردم کردکوی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سیل سال ۹۸ و خشکسالی در سال ۹۹ در استان گلستان اظهار داشت: پیش از آن که کشاورزان گرفتار وام بانکی و بدهی های غیرمتعارف شوند، نسبت به پرداخت خسارت آنها از صندوق بیمه محصولات کشاورزی اقدام گردد. بانک مرکزی باتوجه به تصویب هیأت دولت، استمهال وام های کشاورزی را به بانکهای عامل ابلاغ کند.
این نماینده مردم در مجلس یازدهم همین طور در تذکر دیگری به وزیر نیرو اظهار داشت: شش ماه است که در استان گلستان و شهرستان کردکوی، بندرترکمن و گمیشان با مشکل کمبود آب روبرو می باشیم و روستاهای مرزی با تانکر آبرسانی می شود.
منبع:

5.0 / 5
254
1400/06/23
22:07:20
تگهای خبر: بانك , بیمه , دولت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۱ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش