سیستم اعلام حریق زتا چیست؟

سیستم اعلام حریق زتا چیست؟ کمپانی زتا تأمین کننده سیستم های آتش نشانی است و مشتریان می توانند برای تأمین نیازهای خود در سیستم های آتش نشانی از نماینده رسمی زتا بهره مند شوند.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی برای پیشگیری از فروش تجهیزات تقلبی مبادرت به ساماندهی شرکتهای عرضه دهنده خدمات ایمنی و آتش نشانی نمود و در این برنامه به شناسایی شرکتهای وارد کننده و بررسی کیفیت و استانداردهای محصولات پرداخت و نام سیستم اعلام حریق زتا و محصولات مورد تأیید آن، به همراه نام شرکت نماینده را در وبسایت رسمی خود درج نمود.
نمایندگی سیستم اعلام حریق زتا
کمپانی زتا تأمین کننده کامل سیستم های آتش نشانی است. این به این مفهوم است که مشتریان می توانند برای تأمین نیازهای خود در سیستم های آتش نشانی از نماینده رسمی زتا بهره مند گردند.
یکی از مزیت های اصلی استفاده از یک تأمین کننده کامل سیستم، به جای یک تأمین کننده جزء، این است که سازگاری کامل درخلال کلیه اجزا و جود دارد و سبب سازگاری تجهیزات و در نتیجه اعتماد و اطمینان بیشتر خواهد شد.
و همینطور شرکت “GLT Exports”برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان و بازار درحال به روز رسانی نمایندگی سیستم اعلام حریق محصولات زتا است.
خرید سیستم اعلام حریق زتا
برای پوشش تمامی نیازهای بازار که دائما درحال تغییر است، سیستم اعلام حریق زتا مفتخر است که خط تولید کاملی از محصولات را تولید نماید و این مورد به این مفهوم است که مشتریان می توانند در مورد تمامی جزئیات مورد نیاز خود در سیستم های اعلام حریق، به خرید سیستم اعلام حریق زتا Zeta اعتماد کنند.
هم حالا گستره محصولات سیستم اعلام حریق زتا سیستم های تشخیص حریق متعارف و آنالوگ آدرس پذیر، سیستم تلفن اضطراری اطفای حریق، سیستم تخلیه صوتی، انواع دتکتورهای دود، دتکتور تشخیص کربن مونوکسید و گازهای قابل اشتعال را در بر می گیرد. یکی از مزایای خرید سیستم اعلام حریق زتا داشتن خط تولید کامل به جای خط تولید جزئی، این است که در این حالت سازگاری و هماهنگی محصولات با مجموعه، گسترده تر و خرید سیستم اعلام حریق زتا مطمئن تر می باشد.

راهنمای نصب سیستم اعلام حریق زتا
زتا برای مشتریان خود و کسب رضایت آنها احترام فراوانی قائل است و برای اثبات آن تیم پشتیبانی اختصاصی تشکیل داده است که قادرند تحقیقات فنی و لجستیکی انجام دهند. شبکه ای از نمایندگی های مجاز برای راهنمایی نصب سیستم اعلام حریق زتا و استفاده از محصولات آن پرورش داده و می توانند خدمات مناسبی در زمینه سیستم های اعلام حریق زتا ارائه نمایند.
این محصولات دارای گارانتی کامل ۲۴ ماهه از تاریخ خرید اعلام حریق زتا هستند.
سیستم اعلام حریق آدرس پذیر زتا
از انواع سیستم اعلام حریق زتا میتوان به موارد زیر اشاره نمود.
سیستم اعلام حریق آدرس پذیر زتا آنالوگ
سیستم اعلام حریق آدرس پذیر زتا آنالوگ با تاچ اسکرین
سیستم اعلام حریق آدرس پذیر زتا آنالوگ ساده مدل پلاس
سیستم اعلام حریق آدرس پذیر زتا سیمی هوشمند
کاتالوگ سیستم اعلام حریق zeta
انواع کاتالوگ سیستم اعلام حریق zeta را در جدول همین صفحه می توانید بررسی نمایید.
ارائه اصالت کالا محصولات زتا
زتا به عنوان یک تولید کننده، همیشه نیازهای بازار را به طور دقیق دنبال می کند تا اگر احتیاج به تغییر در محصولات خود داشت آنرا انجام دهد و همیشه از بازخورد مشتریان استقبال می کند.
زتا درصد قابل توجهی از سود خویش را صرف توسعه محصولات خود و عرضه اصالت محصولات زتا می کند، چه موارد تولید جدید و چه ارتقاء محصولات قبلی باشد.
زتا یک تیم اختصاصی از طراحان با تجربه در زمینه تولید سیستم های اعلام حریق دارد. آنها همیشه مایل به پذیرفتن چالش جدید هستند.
دتکتورهای Zeta به علت دارا بودن استانداردهای جهانی معتبر همچون LPCB، BSI، VDS دارای بازار پرفروش و مورد استقبال خریداران در ایران شده اند، بطوری که هر شخصی به سادگی می تواند حفاظت جان و اموال خویش را به این ابر سیستم اعلام حریق زتا بسپارد.
منبع: https: //fsc-co.com
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

5.0 / 5
135
1400/07/09
21:55:07
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۴ بعلاوه ۱
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش