اعلام قیمت مصوب تخم مرغ بسته بندی تا اختتام هفته

اعلام قیمت مصوب تخم مرغ بسته بندی تا اختتام هفته به گزارش میزان سنج رییس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخمگذار اظهار داشت: برای ساماندهی به وضعیت بازار تخم مرغ تا اختتام این هفته قرار شد قیمت مصوب انواع تخم مرغ های بسته بندی شده اعلام گردد.به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، حمید کاشانی در این زمینه اظهار نمود: به علت ضابطه مند نبودن و همین طور مشکل نظارت بر عرضه تخم مرغ های بسته بندی در جلسه ستاد تنظیم بازار وزارت جهاد کشاورزی تصمیم گرفته شد قیمت مصوب انواع تخم مرغ بسته بندی شده تا اختتام هفته اعلام گردد.

وی اضافه کرد: هم اکنون برخی تخم مرغ های بسته بندی شده با بهانه هایی، چون درشت بودن و یا داشتن گرید A با قیمت بسیار بالا عرضه می شوند.

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخمگذار افزود: در صورتیکه در تمام دنیا تخم مرغ های ریزتر به علت داشتن ارزش غذایی بالاتر با قیمتی گران تر به فروش می رسد و اصلا اینگونه نیست که تخم مرغ درشت بر انواع ریزتر آن برتری داشته باشد ضمن این که سطح بندی تخم مرغ ها به لحاظ کیفیت کاری کاملا غلط است.

کاشانی در گفت و گو با صدا وسیما اشاره کرد: فروش و توزیع تخم مرغ باید بصورت سامانه ای صورت گیرد و توزیع کنندگان این محصول باید شناسنامه دار شوند و عرضه تخم مرغ از درب مرغداری تا مصرف کننده نهایی باید قابل رصد باشد.

وی اظهار داشت: می بایست سامانه ی بازارگاه ایجاد شود تا از هرگونه واسطه گری در این عرصه جلوگیری شود.

منبع:

5.0 / 5
228
1400/07/28
10:04:18
تگهای خبر: بازار , بسته بندی , قیمت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۶ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش