برگزاری جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار با دستور مخبر در یکی از میادین میوه و تره بار

برگزاری جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار با دستور مخبر در یکی از میادین میوه و تره بار معاون اول رئیس جمهور و اعضای کارگروه تنظیم بازار امروز (دوشنبه) و قبل از جلسه کارگروه تنظیم بازار با حضور در یکی از میادین میوه و تره بار سطح شهر تهران از نزدیک در جریان روند توزیع و قیمت های مواد لبنی، گوشتی و تخم مرغ و همینطور میوه و صیفی جات برای مصرف کنندگان قرار گرفتند.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، مخبر در این بازدید که مدت دو ساعت و به صورت سرزده انجام شد، بعد از شنیدن مشکلات در نحوه توزیع و همینطور برخی تغییر قیمت ها دستورات لازم را به وزرای جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و دادگستری برای حل مشکلات در نحوه عرضه به مصرف کنندگان و تفاوت قیمت ها در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای صادر کرد.
همچنین معاون اول رئیس جمهور در این بازدید و در گفت و گوی صمیمی با مردم و بعد از شنیدن درد و دل ها و مشکلات آنها تصریح کرد که دولت با تمام توان و همکاری و همراهی مردم به دنبال رفع مشکلات و بهبود وضعیت معیشتی آحاد جامعه است.
پس از این بازدید و در جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار بعد از بررسی گزارش ها و تبادل نظر اعضا، تصمیمات و دستورات لازم توسط معاون اول رئیس جمهور اتخاذ و جهت اجرا به دستگاههای مربوطه ابلاغ گردید.
منبع:

5.0 / 5
4745
1400/08/10
23:01:36
تگهای خبر: بازار , تجارت , دستگاه , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۱ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش