تخفیف اسنپ بمنظور همراهی با کل کاربرانش در سراسر کشور

تخفیف اسنپ بمنظور همراهی با کل کاربرانش در سراسر کشور مدیرعامل اسنپ از اقدامات این سامانه در مدیریت بحران سوختگیری می گوید.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، هفته گذشته، در پی اختلال سوختگیری در سراسر کشور، سیستم هوشمند قیمت گذاری اسنپ به سبب برهم خوردن توازن بین عرضه و تقاضای سفر در مواردی با افزایش قیمت ناگهانی مواجه گردید. با وجود آن که این اختلال غیر قابل پیش بینی و خارج از کنترل اسنپ بود، اما این سامانه تصمیم گرفته برای دلجویی از کاربرانش در سراسر کشور کد تخفیف ۲۰ درصدی ارائه نماید. این تخفیف شامل کاربرانی می شود که روز ۴ آبان از ساعت ۱۲ ظهر تا ۷ عصر با اسنپ سفر داشتند و متحمل هزینه بیشتری نسبت به روزهای قبل شدند.
محمد خلج، مدیرعامل اسنپ، در توضیح اقدامات اسنپ برای مدیریت بحران پیش آمده در بخش حمل و نقل کشور می گوید: «در ساعات اولیه اختلال در سوختگیری، بواسطه در دسترس نبودن سوخت و طولانی شدن صف ها در پمپ بنزین ها ناوگان اسنپ بطور محسوسی کاهش پیدا کرد، همین طور میزان درخواست ها افزایش چشم گیری داشت و در نتیجه سیستم هوشمند قیمت گذاری اسنپ به شکل طبیعی نسبت به تغییر شاخصهای تعیین هزینه سفر واکنش نشان داد. بنا بر این در برخی از سفرها بصورت موردی با افزایش قیمت مواجه شدیم. در این زمان تیم مدیریت بحران اسنپ سریعاً تشکیل جلسه داد و نخستین اقدام این بود که بتوانیم قیمت ها را بطور دستی کنترل نماییم.»
خلج در ادامه افزود: «در همین فاز از اقدامات اسنپ برای مدیریت بحران، به تاریخ ۴ آبان، بودجه ای از منابع شرکت برای طرح های تشویقی رانندگان در نظر گرفتیم تا از این طریق بتوانیم کاربران راننده بیشتری را به خدمات رسانی ترغیب نماییم. اقدام سریع ما در همین فاز کمک کرد تا قیمت ها به سطح متعادلی برسند و حمل و نقل شهروندان به خوبی صورت گیرد.»
مدیرعامل اسنپ در مورد طرح معافیت از کمیسیون این سامانه اشاره کرد: «چهارشنبه، ۵ آبان، هنوز مشکل در سوختگیری ادامه داشت و روز کاری آخر هفته هم بود و باید پیک درخواست ها را کنترل می کردیم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم از کمیسیون شرکت برای مساعدت با ساماندهی حمل و نقل شهروندان بگذریم. از ساعت ۱۲ ظهر چهارشنبه تا ۱۲ شب کمیسیون دریافتی اسنپ در شهر تهران بیش از ۵۰ درصد کم شد و در کنار آن همچنان طرح های تشویقی هم داشتیم.»
خلج، با اشاره به این که طرح تشویقی ویژه رانندگان تا اختتام بحران اختلال در سوختگیری ادامه داشت، در مورد اقدامات این شرکت برای همراهی با مسافران افزود: «بررسی های ما نشان میدهد که در این روزها کاربران مسافر بیشترین اعتماد را به اسنپ کردند و به پاس این همراهی تصمیم گرفتیم در فاز بعدی اقدامات خود برای کاربران مسافری که در ساعات اولیه اختلال در سوختگیری بنزین متحمل هزینه مازاد در سفرهای خود شدند تخفیف ویژه ای در نظر بگیریم. از همین رو، ۲۰ درصد تخفیف به کاربرانی ارائه کردیم که روز سه شنبه (مورخ ۴ آبان ۱۴۰۰) از ساعات ۱۲ ظهر تا ۶ عصر در شهر تهران سفر داشتند.»
محمد خلج، مدیرعامل اسنپ، با اشاره به تخصیص کد تخفیف سراسری برای کاربران اسنپ اظهار داشت: «اختلال پیش آمده برای خانواده اسنپ با درس های بسیاری در بحث واکنش های سریع نسبت به بحران های پیش بینی ناپذیر همراه بود و امیدواریم با آموختن از تجربیاتمان بتوانیم در موارد مشابه بهترین تصمیم گیری را به نفع مردم و با در نظر گرفتن منافع هر گروه از کاربرانمان داشته باشیم. من، بعنوان مدیرعامل اسنپ، خودم را در قبال تمامی کاربرانی که در ساعات اولیه افزایش قیمت ها با دغدغه خاطر در رفت وآمدشان مواجه گشتند مسئول می دانم و برای دلجویی از کاربرانمان تخفیفی سراسری برای تمامی افرادی در نظر گرفتیم که سه شنبه، ۴ آبان، از ساعت ۱۲ ظهر تا ۷ عصر با اسنپ سفر داشتند و متحمل هزینه بیشتری نسبت به روزهای قبل شدند. جزییات این تخفیف بوسیله پیامک به اطلاع کاربران می رسد.»
در پایان، خلج درباره انتظارات این سامانه از دستگاهها و سازمان های مربوطه اظهار داشت: «تلاش ما همیشه بر این است که بتوانیم بعنوان بازوی کمکی بخش حمل و نقل شهری در کشور سهم موثری داشته باشیم. انتظارمان از دستگاهها و سازمان های مربوطه این است که با حمایت و تعامل بیشتر به ما این فرصت را بدهند تا سیستم قیمت گذاری تاکسی های اینترنتی بتواند نقش به سزایی در بحث تنظیم بازار ایفا کند و در نهایت امکان ارائه خدمت باکیفیت ومناسب برای کاربرانمان فراهم گردد.»
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

5.0 / 5
212
1400/08/13
12:24:10
تگهای خبر: بازار , خدمات , دستگاه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۱
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش