تفاوت ایمپلنت لیزری و معمولی چیست؟

تفاوت ایمپلنت لیزری و معمولی چیست؟ به گزارش میزان سنج شاید افراد کمی بدانند تفاوت ایمپلنت لیزری و معمولی چیست، جز این که قیمت آن بالاتر است؛ اما علاوه بر این، تفاوت های زیادی وجود دارد که در ادامه آنها را مطالعه می نماییم.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، اگر ایمپلنت دندان خودرا لیزری انتخاب کنید، نخستین نکته این است که تا آخر عمر آرامش خاطر دارید؛ برای اینکه در صورت وجود مشکل که آن هم بعید است (این ایمپلنت حدودا ۱۰۰% موفقیت به همراه دارد) در ۸۵ کشور دنیا خدمات این ایمپلنت ارائه می شود که یا آنرا تعویض می کنند یا به شما خدمات ارائه می دهند.
یادتان هست ماشین های تویوتای لکسوس با یک ایراد کوچک در ترمز آنها از سراسر جهان فراخوان داده و جمع آوری شد و نقص آنها برطرف شد؛ حالا بیایید فکر کنید برای ایمپلنت لیزری همچین چیزی وجود دارد. بدین سبب در ایمپلنت لیزری ارزش هایی وجود دارد که قیمت آنرا کاملا توجیه میکند. برای رسیدن به قیمت توجیه شده ی آن رازهای دیگری نیز در آن نهفته است.
ایمپلنت لیزری سرمایه گذاری برای آینده
فرض کنید هر فردی در بهترین شرایط سلامتی خود قرار دارد، اما از کجا معلوم که در آینده برای این فرد چه اتفاقاتی رخ می دهد. آیا این فرد مطمئن هست که گرفتار دیابت، فشار خون، بیماری قلبی یا سایر بیماریها نخواهد شد؟ هیچکس همچین تصوری ندارد و اصلا دوست ندارد به این مساله فکر کند اما به هر حال متاسفانه بیماری خبر نمی کند و ممکنست برای هرکسی یا یکی از عزیزان ما همچین مسئله ای رخ دهد.
ضمانت ایمپلنت لیزری
بنابراین اگر ایمپلنت ضمانت مادام العمر (بدون هیچ پیش شرطی و بصورت رایگان) داشته باشد و شرکت سازنده ایمپلنت آنرا پشتیبانی کند و در بیش از ۸۵ کشور دنیا خدمات آن ارائه شود، آیا باز هم دغدغه خواهید داشت؟ آیا باز هم گرفتار تردید خواهیم شد؟
از طرفی اگر یک در یک میلیارد مشکلی بوجود آمد، ما همه جا کنار شما هستیم و آنرا رایگان تعویض میکنیم و خدماتش را ارائه میدهیم مانند آن ماشین لکسوس که فراخوان داده شد. این خدمات با پاسپورت معتبر بین المللی هنگام جراحی به بیمار ارائه می شود.
آیا تولید ایمپلنت لیزری با معمولی یکی است؟
قطعا خیر! در راه تولید این ایمپلنت دشواری هایی وجود دارد و در تمام ابعاد و زوایا و اندازه ها و ریز ترین جزییات آن، خط کنترل کیفی بسیار بسیار دقیق و کامپیوتری با فن آوری بالا وجود دارد که کوچک ترین خطاها را در این ایمپلنت شناسایی کرده و از خط تولید خارج میکند. از طرفی تنها ایمپلنت دنیاست که در سطح آن از فن آوری لیزر استفاده شده است و در صورت وجود یا بروز هر بیماری در هر فرد، برای این ایمپلنت اتفاقی نمی افتد.
بنابراین مجموعه ی مباحث بالا موجب میشود قیمت بالای آن، توجیه شدنی باشد. بنا بر این این انتخاب برای افراد سختگیر و افرادی است که به سلامت دهان و دندان خود اهمیت بسیار بالایی میدهند. همین طور تجربه جراح و روش کاشت و تبحّر و سرعت عمل و دقت او، فاکتور بسیار مهمی است.
هزینه ایمپلنت با لیزر
علاوه بر این در این ایمپلنت، برای زیبایی بیشتر، از قطعات Gold یا طلا در طراحی اباتمنت (پایه روکش) استفاده شده است که روکش نهایی را زیباتر می کند و فردی که این روکش را با این قطعات تحویل میگیرد، از نظر زیبایی روکش او با دندان طبیعی اصلا قابل تشخیص نیست. این قطعه طلا خود هزینه تولید این شرکت را می افزاید اما شرکت سازنده آنرا با قیمت معقول روانه بازار میکند تا بتواند بهترین خدمات را با قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه نماید. به طورکلی هزینه ایمپلنت لیزری باتوجه به تمام مزایای بینظیری که دارد کاملا توجیه پذیر است.


اجزای ایمپلنت لیزری
قطعات این ایمپلنت برای انواع استخوان های باریک و با ارتفاع کوتاه و با قطرهای مختلف، طراحی و تولید شده است. برای کسانی که گرفتار تحلیل استخوان هستند، ارتفاع های مناسب و کوتاه برای جلوگیری از لطمه به فک و عصب طراحی و تولید شده است. بدین سبب این شرکت نه فقط در امر کیفی بلکه در امر کمی نیز دست برتر را در دنیا در میان شرکت های سازنده ایمپلنت دارد.
نکته مهم دیگر این است که این شرکت سال هاست در ایران شعبه دارد و فعالیت می کند و برگزارکننده انواع کنگره ها و همایش های معتبر در ایران و دنیا است و اساتید بزرگ را به کشور دعوت می کند تا دندانپزشکان و همکاران گرامی از تجربیات آنها استفاده کنند. بدین سبب این شرکت همیشه از نظر دانش به روز است.

ایمپلنت فوری با لیزر
نکته بسیار مهم دیگر، استفاده این ایمپلنت در ایمپلنت های فوری است. اگر کسی نیاز به ایمپلنت فوری داشته باشد، این گزینه برای او بهترین است چونکه تحمل روکش موقت را در استخوان فک دارد و می توان در کمتر از چند روز یا کمتر از چند هفته این روکش ها را به بیمار تحویل داد. به عبارتی بیمار می تواند از روزهای اول جراحی صاحب روکش شود. ایمپلنت لیزری مجموعه ای از تمام خصوصیات و مشخصه های یک ایمپلنت ایده آل را داراست، بدین سبب اگر شما در فرآیند انتخاب ایمپلنت و کیفیت قطعات آن فرد سخت گیری هستید، ایمپلنت لیزری بهترین پیشنهاد در میان تمام ایمپلنت های دنیا است.
در مطب دکتر ابراهیم گل ایمپلنت دندان لیزری با بهره گیری از تازه ترین فن آوری و تکنیک های روز دنیا به همراه پاسپورت بین الملی آن انجام می گردد.
برای تعیین نوبت و مشاوره بیشتر با شماره های ۸۸۰۸۲۹۴۱ و ۸۶۱۲۸۹۹۶ تماس بگیرید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

5.0 / 5
284
1400/10/21
16:05:29
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۶ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش