افزایش تورم مانع فروش ولوو نشد

افزایش تورم مانع فروش ولوو نشد به گزارش میزان سنج شرکت خودروسازی ولوو اظهار داشت که کند شدن اقتصاد جهانی هنوز بر تقاضای این شرکت تأثیر نمی گذارد، چونکه این کامیون ساز سود بهتر از انتظار را برای سه ماهه دوم گزارش کرده است.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، مارتین لوندستت، مدیر اجرایی ولوو اظهار داشت: ما هم متوجه هستیم که اقدامات کلان اقتصادی که حالا توسط بانکهای مرکزی برای کاهش فشارهای تورمی انجام می شود باید اثرگذار باشد و این مورد بر مصرف، اقتصاد کلی و تقاضا برای حمل و نقل تأثیر خواهد گذاشت اما ما هنوز هیچ کدام از آنها را در ارقام نمی بینیم.
دومین خودروساز بزرگ جهان همچنان در تلاش است تا تعلیق تقاضا را جبران کند و سفارشات جدید را برای کاهش زمان انتظار و مقابله با تورم کاهش داده است. در حالیکه ولوو با هزینه های اضافی در ارتباط با اختلالات زنجیره تأمین و مواد خام روبرو شده است، سازنده قیمت ها را برای کاهش این اثرات افزایش داد.
این سازنده سوئدی در اطلاعیه ای اعلام نمود که سود عملیاتی تعدیل شده برای ۳ ماه منتهی به ژوئن به ۱۳.۷۵ میلیارد کرون (۱.۹ میلیارد دلار سنگاپور) رسیده است که بالاتر از میانگین تخمین تحلیل گران ۱۲.۵ میلیارد کرون است.
به نقل از بلومبرگ، این شرکت اظهار داشت که فروش خالص با ۳۱ درصد افزایش به ۱۱۸.۹ میلیارد کرون در بحبوحه شتاب خوب در فروش خودرو و تجارت خدمات رسیده است و افزود که همچنان انتظار دارد مشکلات تولید به علت مشکلات زنجیره تأمین وجود داشته باشد.
شرکت تولیدکننده همچنان بازارهای کامیون های سنگین اروپا و آمریکای شمالی را با ۳۰۰ هزار دستگاه و بازار برزیل را با ۱۰۰ هزار خودرو می بیند. این شرکت انتظار خویش را برای بازار کامیون های سنگین چین از ۸۸۰ هزار دستگاه به ۷۰۰ هزار دستگاه کم کرد.5.0 / 5
283
1401/04/29
21:43:21
تگهای خبر: بازار , بانك , تجارت , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۵ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش