رونمائی از بیل hec 370 هپکو

رونمائی از بیل hec 370 هپکو به گزارش میزان سنج، مرکزی بیل hec 370 هپکو با حضور استاندار مرکزی، در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در نیمور محلات رونمایی گردید.


حامد شفیعی مدیر بازاریابی شرکت هپکو ۱۹ مهرماه ۱۴۰۱ در حاشیه نمایشگاه بین المللی سنگ نیمور محلات و آیین رونمایی از تولیدات جدید هپکو در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: این بیل ۳۷ تنی از لحاظ عملیاتی در معادن سنگ و تمامی عملیات های معدنی قابلیت استفاده دارد.
وی اضافه کرد: این بیل با تکنولوژی فنی در ارتباط با هپکو و قطعات به روز دنیا ساخته شده است و در همین لحظه میتوان نمونه های خارجی مشابه آنرا مقایسه کرد که از نظر قیمت، کیفیت و خدمات شرکت بهترین است.
شفیعی خاطرنشان کرد: این دستگاه همواره وارد می شود، اما هم اکنون تولید انبوه آن در دستور کار هپکو قرار دارد.
وی با تکیه بر این که این دستگاه هم اکنون در معادن کشور درحال فعالیت است و از نظر قیمت کاملا رقابتی است و معادن از آن استقبال کرده اند، اظهار داشت: میزان صرفه جویی ارزی ارتباط بالایی با تیراژ تولید دارد و اگر حمایت داخلی از شرکت صورت گیرد، میتوان ۳۰ درصد صرفه جویی به واسطه این دستگاه در کشور رقم زد.
شفیعی افزود: تا آخر سال جاری ساخت حدود ۴۰ دستگاه از این بیل در دستور کار است و سال آینده هم ۱۰۰ دستگاه تولید می شود. خوشبختانه بیشترین مشتریان هپکو در ارتباط با بخش خصوصی است که استقبال و اعتماد بالایی به هپکو کرده اند.
منبع:

5.0 / 5
300
1401/07/19
15:02:23
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۴ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش