برداشت بیش از ۲ میلیون تن نیشکر در خوزستان

برداشت بیش از ۲ میلیون تن نیشکر در خوزستان به گزارش میزان سنج، خوزستان مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با اشاره به پیش بینی برداشت 5 میلیون تن نیشکر اظهار داشت: تا حالا بیش از دو میلیون تن نیشکر در کشت و صنعت های هشتگانه برداشت شده است و روند برداشت همچنان ادامه دارد.عبدعلی ناصری در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به آخرین وضعیت برداشت نیشکر در واحدهای هشتگانه نیشکری خوزستان اظهار نمود: تا حالا بیش از دو میلیون تن نیشکر در کشت و صنعت های هشتگانه برداشت شده و از این میزان برداشت نیشکر، ۱۶۷ هزار تن شکر ساخته شده است.

وی با اشاره به اینکه رکورد روزانه تصفیه شکر برای نخستین بار در شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی شکسته شد، اضافه کرد: با تولید ۹۱۶ تن شکر سفید در کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر برای نخستین بار در تاریخ شرکت، رکورد تصفیه شکر شکسته شد.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با اشاره به اینکه عملیات برداشت همچنان ادامه دارد، اظهار داشت: با توزیع و عرضه این میزان شکر سفید تصفیه شده، موجودی شکر در بازارهای سراسر ایران افزوده شده است.

ناصری ضمن اشاره به استمرار تولید و تصفیه شکر در واحدهای هشتگانه نیشکری اظهار داشت: شکر در شیفت های کاری یکسره و بدون وقفه تولید و با نظارت سازمان صمت، روانه بازار می شود.

وی افزود: صنعت بزرگ توسعه نیشکر مسیری را در پیش گرفته که با حمایت های لازم، به سمت خودکفایی کشور در تامین این کالای استراتژیک گام بر می دارد.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در انتها در مورد پیشبینی تولید نیشکر تصریح کرد: پیشبینی می شود امسال از مجموع کشت و صنعت های توسعه نیشکر ۵ میلیون تن نیشکر برداشت و از این میزان بیش از ۵۰۰ هزار تن شکر تولید شود.
5.0 / 5
230
1401/10/20
16:16:52
تگهای خبر: بازار , توسعه , تولید , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۵ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش