جزئیات طرح فروش جوانی جمعیت گروه بهمن

جزئیات طرح فروش جوانی جمعیت گروه بهمن به گزارش میزان سنج، جزئیات طرح فروش جوانی جمعیت برای فروش فیدلیتی، دیگنیتی، ریسپکت، اینرودز و وانت کارا در بهمن ۱۴۰۱ اعلام گردید.به گزارش میزان سنج به نقل از گروه بهمن، فیدلیتی پرایم تیپ یک (۵ نفره)، فیدلیتی پرایم تیپ ۲ (۷ نفره)، دیگنیتی، ریسپکت، اینرودز و وانت کارا تک کابین تیپ ۴ و دو کابین تیپ ۴، در طرح قرعه کشی جوانی جمعیت به فروش می رسد.
در راستای اجرای این طرح تمامی مادرانی که فرزند دوم و مابعد آنها بعد از تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ متولد شده باشد، امکان پیش ثبت نام یک دستگاه از خودرو های این طرح را دارد. این طرح فروش در جهت اجرای طرح پشتیبانی از خانواده و جوانی جمعیت مصوبه مجلس شورای اسلامی است.
ثبت نام در این طرح به صورت نقدی و آنلاین است که متقاضیان می توانند تا روز یکشنبه ۱۶ بهمن از راه پورتال جامع ایرانی کار http: //bahman.iranecar.com اقدام نمایند. قرعه کشی روز دوشنبه ۲۴ بهمن برگزار می گردد. منتخبین قرعه کشی، باید ظرف مدت ۳ روز وجه کامل خویش را واریز نمایند.

گفتنی است استعلام شرایط متقاضیان (مادران مشمول طرح) حداکثر تا ۷ روز بعد از پایان پیش ثبت نام از مراجع ذیربط صورت می پذیرد.
در این طرح هر کد ملی مجاز به ثبت نام برای یک خودرو و یک دستگاه خودرو است.
متقاضیان این طرح ضروریست به منظور آگاهی کامل از شرایط شرکت در این طرح مفاد این بخشنامه را مطالعه کنند.
فیدلیتی پرایم تیپ یک (۵ نفره) و فیدلیتی پرایم تیپ ۲ (۷ نفره)، دیگنیتی پرایم و اینرودز اسفند ۱۴۰۱ تحویل خواهد شد و وانت کارا تک کابین تیپ ۴ و وانت کارا دو کابین تیپ ۴ و ریسپکت اردیبهشت ۱۴۰۲ تحویل خریداران خواهد شد.

5.0 / 5
222
1401/11/13
16:43:18
تگهای خبر: خرید , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۶ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش