اقتصاد روسیه جهید!

اقتصاد روسیه جهید! میزان سنج: یک نظرسنجی تجاری نشان داد که فعالیت در سراسر بخش تولید روسیه در فوریه با سریع ترین نرخ در شش سال قبل افزوده شد که ناشی از افزایش تولید و فروش جدید بود، در صورتیکه هزینه های ورودی بالاتر بر فشارهای تورمی اضافه گردید.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، شاخص مدیران خرید جهانی در ماه فوریه از ۵۲.۶ در ژانویه به ۵۳.۶ افزوده شد و بیش از مرز ۵۰ بود که انبساط را از انقباض جدا می کند. این بخش حالا برای ۱۰ ماه متوالی شاهد رشد بوده است که ناشی از تقاضای داخلی است برای اینکه سفارشات صادراتی جدید به مدت ۱۳ ماه متوالی کم شده است.
تحریم های گسترده غرب و خروج گسترده شرکتها از روسیه موجب تأخیر لجستیکی و کمبود مواد در سال قبل شده است اما شرکتها تا حدودی انعطاف نشان داده اند.
اس اند پی گلوبال در اطلاعیه ای اعلام نمود که شرکت های تولیدی مورد بررسی تاکید نمودند که افزایش قابل توجه تولید در ماه فوریه با جایگزینی واردات و گسترش بیشتر سفارشات جدید مرتبط می باشد. همچنین، سرعت افزایش قیمت نهاده ها شدید و سریع ترین از ماه می ۲۰۲۲ بود.
طبق گزارش رویترز، تورم در روسیه یک دفعه دیگر در حال افزایش می باشد و فضای بانک مرکزی را برای کاهش نرخ بهره و تقویت رشد اقتصادی محدود می کند.
منبع:

5.0 / 5
149
1401/12/12
10:34:48
تگهای خبر: بانك , تولید , خرید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۳ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش