معرفی نمایندگان بخش معدن و كشاورزی

تازه واردها آماده ورود به اتاق تهران

تازه واردها آماده ورود به اتاق تهران به گزارش میزان سنج، در کنار بخش بازرگانی که سهم اصلی را در بین منتخب های اتاق های بازرگانی دارد، بر مبنای برنامه ریزی انجام شده، در دو بخش معدن و کشاورزی هم بخش خصوصی نمایندگان خویش را انتخاب می کنند.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، تمام منتخبان بخش خصوصی در دو بخش معدن و کشاورزی هم از اعضای ائتلاف برای فردا هستند و در بین آنها، هم افرادی شناخته شده که سابقه حضور در اتاق بازرگانی را دارند به چشم می خورند و نامهای جدیدی وجود دارد که در این دور از انتخابات به لیست ائتلاف راه یافته اند.
فرهاد آگاهی با اینکه در صنعت غذا چهره ای شناخته شده است و فعالیت گسترده تشکلی دارد، اما برای نخستین بار است که بعنوان نماینده بخش خصوصی در ترکیب هیات نمایندگان اتاق تهران قرار می گیرد. وی در انتخابات اخیر اتاق تهران، بالاترین رای بخش کشاورزی را به دست آورد.
مریم تاج آبادی از یکی از دو بانوی کارآفرین و فعال اقتصادی می باشد که در انتخابات دوره دهم هیات نمایندگان اتاق تهران با رای فعالان اقتصادی به پارلمان بخش خصوصی پایتخت راه پیدا کرد. او از فعالان دانش بنیان صنایع غذایی کشور و همینطور برنده لوح و نشان امین الضرب اتاق تهران است.
علی تقوی فر از کارآفرینان تولید مرغ و تخم مرغ کشور است که با حضور در ترکیب هیات نمایندگان اتاق تهران از دوره هشتم، نمایندگی گروه کشاورزی را در پارلمان بخش خصوصی بر عهده دارد. وی در انتخابات اخیر هم با رای اعتماد فعالان اقتصادی موفق شد به دوره دهم هیات نمایندگان اتاق تهران راه پیدا کند.
داود رنگی از فعالان قدیمی و برتر حوزه کشاورزی است و هم اکنون ریاست هیات مدیره فدراسیون طیور ایران به او محول شده است. وی در انتخابات اخیر اتاق تهران، با رای فعالان بخش خصوصی، به نمایندگی بخش کشاورزی انتخاب شده است. کاوه زرگران از کارآفرینان جوان حوزه کشاورزی و رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق تهران در دوره نهم، موفق شد با رای بخش خصوصی به ترکیب هیات نمایندگان دوره دهم اتاق تهران هم راه یابد. او که در رشته معدن تحصیل کرده است، ریاست هیات مدیره انجمن غلات ایران و مدیریت شرکت هایی در حوزه تأمین غلات و روغن خام را بر عهده دارد.
حسن فروزان فرد از دیگر چهره های نسبتاً جوان هیات نمایندگان اتاق تهران است که در دوره هشتم همراه با ائتلاف برای فردا پا به اتاق تهران گذاشت. فروزان فرد در دور نهم هیات نمایندگان اتاق تهران، ریاست کمیسیون حمایت قضایی و مبارزه با فساد را در اختیار داشت و در اتاق ایران هم در مقطعی با رای نمایندگان بخش خصوصی، کمیسیون رقابت، خصوصی سازی و سلامت اداری این اتاق به او واگذار شد.
در قسمت معدن هم تغییراتی در بین اعضای منتخب شکل گرفته است. یکی از دو بانوی کارآفرین راه یافته به دوره جدید هیات نمایندگان اتاق تهران، فریال مستوفی است. او سابقه چند دوره عضویت در هیات نمایندگان اتاق تهران و ایران را در سجل کاری خود دارد و علاوه بر این، ریاست بر کمیسیون بازار پول و سرمایه، راهبری مرکز خدمات سرمایه گذاری و مدیریت اتاق فکر مشارکت در پروژه کمربند-راه در اتاق تهران همچون مسئولیت هایی است که او بر عهده داشته است.
محمدرضا بهرامن بعنوان یکی دیگر از منتخبان این دوره از انتخابات، سکان بزرگ ترین تشکل معدنی کشور با عنوان «خانه معدن» را در دست دارد. او از فعالان کارآزموده حوزه معدن است که دیرینگی حضورش در پارلمان بخش خصوصی هم به بیشتر از یک دهه می رسد. اقبال فعالان بخش خصوصی به سجاد غرقی، سبب شد که او برای بار دوم صاحب یکی از 40 کرسی هیات نمایندگان اتاق تهران شود. غرقی که تجربه 16 سال مدیریت بنگاهی را در کارنامه دارد، در دوره نهم هیات نمایندگان برای ایجاد گشایش در امور فعالان معدنی تلاش مستمری را به کار بست.
قدیر قیافه، از فعالان اقتصادی حوزه معدن، بازرگانی و نفت و گاز است و از بهره برداران بیشتر از 15 محدوده معدنی فعال شناخته می شود. این فعال بخش معدن، سهامدار و عضو هیات مدیره شرکتهای گوناگونی بوده و البته در شمار صاحبان کسب و کار تشکل گرا قرار دارد.
منبع:

5.0 / 5
221
1402/01/01
20:32:14
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۳ بعلاوه ۱
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش