مهر بررسی می كند؛

کوچ مستاجرین و خریداران به اطراف تهران

کوچ مستاجرین و خریداران به اطراف تهران میزان سنج: بررسی ها نشان میدهد که مردم برای اجاره و خرید خانه به اطراف تهران کوچ کرده اند برای اینکه با بودجه های کم هم می شود در این مناطق صاحب خانه شد.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، خرید و اجاره خانه در اطراف تهران هم معضل جدیدی برای کارمندان شده است اما بر طبق بودجه ای که دارند مردم ترجیح می دهند تا به اطراف تهران بروند. مقصد جدید مستأجران و خریداران ملک هشتگرد است که با یک میلیارد تومان می توان یک خانه کوچک خریداری کرد و حتی با کمترین پول پیش می توان یک خانه اجاره کرد.
با توجه به این که هم اکنون مترو تا هشتگرد است مردم در آن حوالی بدنبال خانه می روند. در هشتگرد با ۸۰۰ میلیون تومان می توان یک خانه ۷۰ تا ۸۰ متری در یکی از فازهای این شهرک خریداری کرد با توجه به این که قیمت خانه های ویلایی هشتگرد به ۳۰ میلیارد تومان هم می رسد.
اجاره بها محله (هشتگرد) متراژ اجاره (قیمت ها به تومان می باشد) رهن (قیمت ها به تومان می باشد) سن بنا فاز یک ۱۰۰ _________ ۳۰۰ میلیون ۹۳ بلوار مقداد ۱۱۵ ________ ۴۵۰ میلیون ۹۳ هشتگرد ۱۰۰ ________ ۱۸۰ میلیون ۱۴۰۱ امیرکبیر ۹۰ ۱میلیون ۲۰۰ میلیون ۱۴۰۰ فاز ۷ ۱۰۵ ۳۰۰ هزار تومان ۲۰۰ میلیون ۸۰ شهر جدید ۸۷ ۱ میلیون ۱۵۰ میلیون ۱۴۰۱ شهرک بعثت ۷۰ ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ۲۰۰ میلیون ۸۵ جهاد نصر ۸۷ ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ۵۰ میلیون ۱۴۰۰ پارک فدک ۷۵ ________ ۲۰۰ میلیون ۹۸ فاز ۲ ۱۰۷ ۴ میلیون ۱۰۰ میلیون ۸۸
خرید مسکن
محله (هشتگرد) متراژ (قیمت ها به تومان می باشد) سن بنا هشتگرد ۱۸ میلیون ۸۸ فاز یک ۱۸ میلیون ۱۴۰۱ فاز دو ۲۷ میلیون ۱۴۰۲ فاز سه ۱۹ میلیون ۱۴۰۰ فاز هفت ۱۱ میلیون ۹۸ شهر جدید ۱۴ میلیون ۱۴۰۲ مهستان ۱۳ میلیون ۹۹ فاز چهار ۱۴ میلیون ۸۲منبع:

5.0 / 5
306
1402/02/25
10:46:25
تگهای خبر: خرید , قیمت , متر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۵ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش