تسلا دست پر آمد

تسلا دست پر آمد میزان سنج: شرکت خودروسازی تسلا باتوجه به عدم قطعیت اقتصادی، افزایش رقابت و طراحی مجدد مدل اصلی خود در آینده، تخفیف ها را بر روی تعدادی از خودرو های الکتریکی مدل 3 جدید دوبرابر و بر روی مدل Y و سایر خودرو های موجود در لیست موجودی ایالات متحده، تخفیف ارائه کرده است.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا و به نقل از وب سایت این شرکت، تخفیف مدل ۳، دو برابر تخفیف ۱۳۰۰ دلاری است که کمتر از دو هفته پیش ارائه شد. تسلا همین طور تخفیف های نزدیک به ۶۰۰ دلار را در بعضی از مدل Y ها از سر گرفت. تسلا تخفیف های بیشتری برای برخی خودرو های مدل X و مدل S با قیمت بالاتر ارائه کرد.
مفسرین اظهار نمودند که تسلا در برخورد با مشکلات اقتصادی، رقابت فزاینده و افزایش تولید، قیمت خودرو را در خیلی از کشورها به شدت کاهش داده است.
تسلا درحال بررسی برای عرضه نسخه اصلاح شده مدل ۳ خود امسال در ایالات متحده و ارسال تعدادی از مدل Y های خودرا با سخت افزار جدید خود آغاز نموده است.
طبق گزارش رویترز، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در این ماه اظهار داشت که این شرکت برای نخستین بار تبلیغات را امتحان خواهدنمود. ماسک همین طور هشدار داد که تسلا از اقتصاد جهانی مصون نیست برای اینکه بگفته او برای ۱۲ ماه آتی سخت خواهد بود.5.0 / 5
214
1402/03/13
14:23:39
تگهای خبر: تولید , دلار , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش