بازگشت دلار به کانال ۴۹ هزار تومان

بازگشت دلار به کانال ۴۹ هزار تومان میزان سنج: نرخ انواع ارز در هفته ای که گذشت روند نسبتا ثابتی را تجربه نمود و البته نوسانات قیمتی دلار، یورو و سایر ارزها روند نزولی در بازار آزاد (غیر رسمی) و مرکز مبادله داشت.به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، شنبه هفته جاری (هفدهم تیر ماه) بازار ارز با ثبات نسبی قیمت نسبت به آخرین ساعات معاملات در روز پنجسنبه هفته گذشته (پانزدهم تیر ماه)، کار خویش را آغاز کرد، اما این روند تا روز گذشته با ثبات و البته با نوسانات کم اما نزولی ادامه داشت.

به عنوان مثال هر دلار آمریکا در روز شنبه هفته جاری (هفدهم تیرماه) در بازار آزاد (غیررسمی) به حدود ۵۰ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده بود، اما همین نرخ تا روز یکشنبه با نوسان چند صد تومانی مواجه گردید. دوشنبه هفته جاری هم چند صد تومان کاهش پیدا کرد. همین روند قیمتی تا روز پایانی این هفته (پنجشنبه ۲۲ تیرماه) ادامه پیدا کرد و دلار در نهایت با بیشتر از هزار تومان کاهش نرخ با قیمت ۴۹ هزار ۴۰۰ تومان هفته خویش را به پایان رساند.

البته قیمت دلار به صورت اسکناس و حواله روند با ثبات تری را داشت و در نهایت چند تومان نوسان داشت. بگونه ای که شنبه هفته جاری هفدهم تیر ماه ۴۱ هزار و ۲۵۹ تومان و ۳۷ هزار و ۵۰۹ تومان قیمت گذاری شد و روز گذشته به ۳۷ هزار و ۵۰۷ تومان رسید.

یورو هم در اولین روز این هفته در حدود ۵۵ هزار تومان معامله شده بود، اما پس از گذشت دو روز، یعنی دوشنبه نرخ آن با کاهش ۶۰۰ تومانی مواجه و ۵۴ هزار و ۶۰۰ تومان معامله شد و در نهایت در همین دامنه قیمتی باقی ماند.

این در حالی بود که نرخ اسکناس و حواله یورو هم در مرکز مبادله ارز و طلا به ترتیب از ۴۵ هزار و ۲۲۹ تومان و ۴۱ هزار و ۱۱۶ تومان به ۴۵ هزار و ۸۸۸ تومان و ۴۱ هزار و ۷۱۶ تومان رسید.

درهم و سایر ارزها هم در بازار به تبعیت از دلار و یورو روند قیمتی کم نوسانی را تجربه کردند و ثبات نسبی داشتند.

منبع:

5.0 / 5
304
1402/04/23
16:53:26
تگهای خبر: بازار , دلار , قیمت , معامله
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش