سمفونی تفتا در تالار رودكی برگزار شد؛

تاکید مدیرعامل بانک تجارت برای پاسخگویی شایسته به نیازهای مشتریان

تاکید مدیرعامل بانک تجارت برای پاسخگویی شایسته به نیازهای مشتریان میزان سنج: نخستین رویداد سالانه هلدینگ فناوری بانک تجارت شب گذشته در تالار رودکی تهران انجام شد تا در جریان آن هشت شرکت زیرمجموعه تفتا، دستاوردها و خدمات خودرا در قالبی متفاوت و موسیقایی ارایه کنند.


به گزارش میزان سنج به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، نخستین رویداد سالانه هلدینگ فناوری بانک تجارت شب گذشته در تالار رودکی تهران انجام شد تا در جریان آن هشت شرکت زیرمجموعه «تفتا»، دستاوردها و خدمات خودرا در قالبی متفاوت و موسیقایی ارائه کنند؛ قالبی که نشان می داد هر کدام به تنهایی، آهنگی جذاب برای اکوسیستم موردنظرشان اجرا می نوازند و در نگاهی کلان، در کنار هم و زیر چتر این هلدینگ، همنوازی شان، درست شبیه یک ارکستر موسیقی، یک اتفاق بزرگ را رقم می زند.
مدیرعامل بانک تجارت در این رویداد که با حضور رییس و نایب رییس هیات مدیره این بانک، معاونان و مدیران حوزه های در رابطه با فناوری و همین طور احمد تقوایی رییس مرکز فاوای وزارت افتصاد، مجتبی توانگر رییس فراکسیون اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی، حسین اسلامی رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران و امین کلاهدوزان رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صمت برگزار گردید، با مرور تاریخچه عظیم این بانک و کارهای آن در صحنه های بین المللی، تعاملات در عرصه کسب وکارهای بزرگ و حضور مؤثر در نظام بانکی کشور، به قسمتی از دستاوردهای شرکت های زیرمجموعه هلدینگ فناوری بانک اشاره نمود و اظهار داشت: انتظار می رود هلدینگ تفتا و شرکت های تحت مدیریت آن با رویکرد پیشرفت، استراتژی های بانک را حمایت کرده و در اجرائی شدن هرچه بهتر آن قدمهای مؤثر بردارد.
هادی اخلاقی فیض آثار اشاره کرد: خاصیت منحصربه فرد بانک تجارت سبب شده تا مشتریان شرکتی و تجاری با کسب وکارهای بزرگ به بانک تجارت روی آورده و این ظرفیت را برای خودشان حفظ کنند. اما این به مفهوم عدم توجه به مشتریان حقیقی نیست و هلدینگ تفتا با محصولات مختلفی که بوسیله شرکت های خود تولید می کند، تمرکز ویژه ای به این بخش دارد.
وی کوشش برای تولید محصولات مختلف بمنظور خدمت رسانی بهتر به مشتریان و سهولت و سرعت عملکرد کارکنان شعب بانک تجارت را از سیاست های مهم این بانک در وضعیت فعلی دانست و اظهار داشت: در طول دو سال گذشته، تلاش فراوانی در مجموعه بانک تجارت انجام شده تا بوسیله آن مقدمات ورود به حوزه های دیگر بانکداری که نیاز امروز بانک برای حضور در حد یک مجموعه مالی توانمند و جامع است محقق شود.
مدیرعامل بانک تجارت به ضرورت پشتیبانی فناوری اطلاعات در پیشرفت بانکها اشاره نمود و گفت: اولویت های گوناگون خدمت رسانی مطلوب تر در طول دو سال قبل در دستور کار مجموعه تصمیم گیران و همکاران بانک تجارت قرار گرفته و در این جهت هلدینگ تفتا برنامه های مختلفی را ارایه داده و موفقیت هایی را کسب کرده است.
وی ابراز امیدواری کرد که این هلدینگ بتواند در روند پیش رو، انتظارات بانک برای پاسخگویی شایسته به نیازمندی های مشتریان را بیش از پیش فراهم آورد.
مدیرعامل بانک تجارت در ادامه حمایت این بانک از مجموعه هلدینگ فناوری را ضرورتی اجتناب ناپذیر خواند و اظهار داشت: تمامی ارکان بانک تلاش خواهند کرد تا باتوجه به اهمیت حوزه فناوری و نیاز امروز شبکه بانکی به این حوزه، پشتیبانی مطلوبی از هلدینگ فناوری بانک تجارت صورت پذیرد.
اخلاقی کوشش برای پاسخگویی سریع و کامل به نیازمندی های مشتریان را از موضوعات مهم و اساسی برای برشمرد و اظهار داشت: بانک تجارت در سال قبل علاوه بر پشتیبانی از صنایع بزرگ کشور همچون صنعت پتروشیمی و…، در عرصه های مختلف به دستاوردهای مهمی دست یافت؛ از کسب رتبه نخست در بین شبکه بانکی کشور برای پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان تا کسب رتبه نخست کارهای ارزی در بین این شبکه. اما در کنار این مهم، مجموعه های مختلف بانک تلاش کردند تا با تولید ابزارها و پلت فرم های کاربردی همچون باجت و سایر محصولات در رابطه با حوزه بانکداری خرد، تجاری و اصناف، بخش بزرگی از نیازمندی های مشتریان را پاسخگو باشد.
مدیرعامل بانک تجارت در آخر ابراز امیدواری کرد که در ماه های پیش رو، با برنامه ریزی منسجم و کوشش های مداوم هلدینگ فناوری بانک تجارت در امتداد همفکری، هم افزایی و تعامل مستمر، قدمهای بلند و تأثیرگذار بیشتری برای خدمت رسانی بهتر به مشتریان بانک تجارت برداشته شود و مخاطبان این بانک، مجموعه ای از محصولات را در اختیار داشته باشند که بوسیله آنها، خدمات بانکی را به بهترین شکل ممکن دریافت نمایند.
در جریان این رویداد، مدیران عامل شرکت های زیرمجموعه هلدینگ فناوری بانک تجارت، با حضور روی سن تالار رودکی تهران، با روشی نوین، به معرفی شرکت، خدمات، دستاوردها و اهداف شرکت خود پرداختند و در نهایت محمد فرجود، مدیرعامل این هلدینگ در کنار هشت مدیر زیرمجموعه اش، سمفونی ارائه خدمات بهتر به مشتریان را یک دفعه دیگر برای حاضران، تصریح کرد.


منبع:

5.0 / 5
236
1402/04/26
13:57:21
تگهای خبر: ابزار , بانك , تجارت , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۷ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش