تشریح نحوه انتشار اوراق گواهی، ویژه سرمایه گذاری در بانك شهر

تشریح نحوه انتشار اوراق گواهی، ویژه سرمایه گذاری در بانك شهر میزان سنج: مدیر امور شركت ها و سرمایه گذاری های بانك شهر، نحوه انتشار اوراق گواهی سپرده مدت دار، ویژه سرمایه گذاری (ریالی و ارزی) در این بانك را شرح داد.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از مركز ارتباطات و روابط عمومی بانك شهر، سعید اقدامیان با اشاره به انتشار اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری عام (ریالی و ارزی) به منظور جذب منابع و توسعه و عمران شهری و ارزش آفرینی برایهموطنان و مشتریان بر مبنای مجوز بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: اوراق گواهی سپرده ریالی از روز شنبه ۲۸ بهمن ماه ۹۶ تا روز پنج شنبه ۱۰ اسفندماه در همه شعب این بانك در سراسر كشور عرضه خواهد شد.
وی اضافه كرد: این اوراق یك ساله، با نرخ سود علی الحساب ۲۰ درصد سالانه، معاف از مالیات، بانام انتشار اوراق گواهی سپرده مدت دار، ویژه سرمایه گذاری (عام) و همراه با قابلیت بازخرید پیش از سررسید نزد شعب بانك شهر با نرخ ۱۴ درصد سالانه است.
مدیر امور شركت ها و سرمایه گذاری های بانك شهرخاطر نشان كرد: همینطور مقاطع پرداخت سود علی الحساب این اوراق ماهانه بوده و تضمین پرداخت اصل و سودهای علی الحساب آن توسط بانك شهر صورت می گیرد.
وی با اشاره به شرایط انتشار اوراق گواهی سپرده ریالی مبتنی بر ارز، خاطرنشان كرد: فروش و انتشار این گواهی هم از ۲۸ بهمن ۹۶ شروع شده و تا اطلاع ثانوی صورت خواهد گرفت.
به گفته وی، این اوراق با نام، یكساله با نرخ ۴ درصد و برای گواهی های دوساله با نرخ ۵‏/۴ درصد با پرداخت سود در مواعد ۶ ماهه خواهد بود.

عدم دریافت كارمزد به هنگام صدورگروهی كارت های هدیه توسط شعب بانك
قائم مقام معاونت و مدیر امور سازمان و برنامه ریزی بانك شهر از عدم دریافت كارمزد به هنگام صدورگروهی كارت های هدیه توسط شعب بانك در روزهای پایانی سال اطلاع داد.
به گزارش مركز ارتباطات و روابط عمومی بانك شهر، سید مرتضی صالحی با بیان این خبر اظهار داشت: به مناسبت هشتمین سالگرد تاسیس بانك و تقارن آن با ایام دهه فجر و در ایام پایانی سال، این بانك به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان، صدورگروهی كارت های هدیه در شعب خویش را بدون كارمزد انجام خواهد داد.
صالحی با اشاره به فعالیت 357پیشخوان شهرنت بانك شهر در 183 شهر كشور، اضافه كرد: شهروندان در شهرهای سراسر كشور می توانند در ساعات مختلف شبانه روز از خدمات برتر بانك شهر بهره مند شوند.
وی خاطرنشان كرد: هم اكنون خدمات اینترنت بانك، صدور كارت هدیه، دستگاه خود دریافت و خودپرداز، امكان ارتباط با سایت بانك، استفاده از خدمات اینترنتی مبتنی بر كارت ارائه صورت حساب با مهر خیس، وصول چك های بانك شهر و همینطور امكان ارتباط با مركز تماس در پیشخوان های شهرنت فراهم گشته است.
صالحی با اشاره به استقبال شهروندان از نرم افزار موبایلی" شهرنت وی" اظهار داشت: شهروندان می توانند با استفاده از نرم افزار موبایلی «شهرنت وی» پیش از رجوع به پیشخوان های شهرنت مراحل صدور كارت هدیه همچون انتخاب تصویر، مبلغ كارت هدیه، متن دلخواه و.... را با استفاده از تلفن همراه انجام داده و در زمان حضور تنها كارت هدیه انتخاب شده از دستگاه را دریافت كنند.
قائم مقام معاونت و مدیر امور سازمان و برنامه ریزی بانك شهر اظهار داشت: همینطور در بخش جستجوی پیشخوان های شهرنت، این نرم افزار قابلیت رویت مكان های استقرار تمامی شهرنت ها بر روی نقشه به همراه خدمات عرضه شده را دارد.

5.0 / 5
5175
1396/12/01
17:23:47
تگهای خبر: بانك , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۶ بعلاوه ۱
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش