درآمد هواوی افزایش پیدا کرد

درآمد هواوی افزایش پیدا کرد به گزارش میزان سنج، شرکت هواوی چین در ۹ ماهه سال ۲۰۲۳، با کمک کسب و کارهای ابری، قدرت دیجیتالی و واحد قطعات خودرویی خود، شاهد رشد ملایم درآمدش بود.به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، هواوی برای ۹ ماهه سال میلادی جاری، درآمد ۴۵۶.۶ میلیارد یوان (۶۲.۲ میلیارد دلار) را گزارش کرد که ۲.۴ درصد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش داشت. برخلاف رشد ملایم درآمد، سود هواوی در همین مدت، ۱۷۷.۸ درصد افزوده شد و به ۷۳.۰۵ میلیارد یوان رسید.

سخنگوی هواوی اعلام نمود رشد سود هواوی، ناشی از پرداخت های در ارتباط با فروش برند تلفن هوشمند آنر در نوامبر سال ۲۰۲۰ و همینطور بهبود استراتژی فروش و مدیریت این شرکت است.

درآمد این شرکت در سه ماهه سوم، ۱.۵ درصد افزوده شد و به ۱۴۵.۷ میلیارد یوان رسید.

کن هو، رئیس چرخشی هواوی در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام نمود: این رشد مطابق با پیشبینی ها بود.

شرکت های تحقیقاتی، هفته گذشته اعلام نمودند فروش تلفن هوشمند هواوی در سه ماهه سوم، به کمک عرضه سری میت ۶۰ در اواخر اوت، افزایش پیدا کرد. طبق آمار شرکت تحقیقاتی کانترپوینت، فروش هواوی بر اساس سالانه، ۳۷ درصد افزوده شده است.

این به منزله بازگشت هواوی از افت شدیدی است که بعد از اعمال کنترل های صادراتی آمریکا ضد این شرکت در سال ۲۰۱۹، تجربه نمود.

طبق گزارش کانترپوینت، هواوی ششمین برند بزرگ تلفن هوشمند در چین در سه ماهه گذشته بود و سهمش به ۱۲.۹ درصد در مقایسه با ۹.۱ درصد در مدت مشابه سال گذشته، افزایش پیدا کرد. آنر بزرگترین برند تلفن هوشمند در چین ماند که ۱۱.۸ میلیون دستگاه فروخت و سهم بازارش به ۱۸ درصد رسید.

با این حال، سخنگوی هواوی رشد درآمد سه ماهه سوم را به رشد کسب و کارهای قدرت دیجیتال، ابری و قطعات خودرو نسبت داد در حالیکه سری میت ۶۰ در اواخر سه ماهه سوم ارائه شد.

بر اساس گزارش رویترز، ریچارد هو، مدیرعامل «اسمارت کار» هواوی اوایل اکتبر اعلام نموده بود برند Aito که مورد حمایت هواوی است، بیشتر از ۷۰ هزار سفارش برای مدل بهبود یافته M۳ دریافت کرده و روی زنجیره تأمین خود برای تأمین تقاضا، سرمایه گذاری می نماید.

منبع:

5.0 / 5
209
1402/08/07
09:14:00
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۹ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش