وزیر صمت:

مردم برای خرید خودرو عجله نکنند

مردم برای خرید خودرو عجله نکنند به گزارش میزان سنج، وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: تولید و عرضه خودرو به زودی به حدی می رسد که خودروسازان برای فروش خودرو ها باید به مردم وام بدهند.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، عباس علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت در مورد وضعیت تولید و عرضه خودرو، اظهار داشت: به زودی به نقطه ای می رسیم که خودروسازان باید وام بدهند و خودروهایشان را بصورت قسطی بفروشند تا مردم خودرو خریداری کنند.
وی اضافه کرد: البته هم اکنون خودروسازان این کار را می کنند، اگر برنامه هایی که تدارک دیده شده محقق شود در آینده نزدیک شاهد خواهیم بود که خودروسازان به جهت اینکه مردم خودرو بخرند باید به آنها وام بدهد.
علی آبادی تاکید کرد: بدین سبب مردم برای خرید خودرو عجله نکنند و خودرو را به عنوان کالای سرمایه ای خریداری و در پارکینگ های خود قائم نکنند.
وی با اعلان اینکه حس نگرانی از کاهش ارزش پول گاهی منجر به بروز چنین اتفاقاتی می شود، اظهار داشت: خیلی از پدیده های اقتصادی ناشی از احساس جامعه است، البته از آنجائیکه احساس جامعه ناشی از عوامل مختلفی است پس آنرا باید محترم شمرد. اما مردم بدانند که وضعیت اقتصاد کشور رو به بهبود است.
علی آبادی با تأکید بر این که مردم خودروهایی را که خریداری می کنند قائم نکنند، اظهار داشت: سفارش می کنم با بررسی این کار را انجام دهند برای اینکه بعداً ممکنست متضرر شوند.
وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: مطابق پیش بینی ها تولید و عرضه خودرو به حدی می رسد که بیش از تقاضای موجود در بازار خواهد بود.


منبع:

5.0 / 5
119
1403/04/12
18:51:51
تگهای خبر: بازار , تجارت , تولید , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش