نیسان و هوندا شریک شدند

نیسان و هوندا شریک شدند میزان سنج: روزنامه نیکی ژاپن گزارش کرد که خودروسازان ژاپنی نیسان موتور و هوندا موتور درحال بررسی استفاده از نرم افزار استاندارد شده خودرو و همکاری با یکدیگر بر روی شارژ وسایل نقلیه الکتریکی هستند که می تواند هزینه های آنها را کم کند.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، نیسان و هوندا در ماه مارس اعلام نمودند که درحال بررسی یک شراکت راهبردی برای تولید قطعات خودرو های الکتریکی هستند چونکه به دنبال به دست آوردن جایگاه بیشتری در بازار جهانی خودرو های باتری دار هستند که انتظار می رود در سالهای آینده رشد کند.
نیکی اعلام نمود که سومین و دومین خودروساز بزرگ ژاپن به دنبال توسعه مشترک سیستم عامل کنترل خودرو ها در کوشش برای کاهش هزینه ها بودند. نیکی اظهار داشت که نیسان و هوندا همینطور می توانند برای تقویت زیرساخت شارژ برای افزایش رقابت پذیری خود در خودرو های الکتریکی با یکدیگر همکاری کنند.
ماکوتو اوچیدا، مدیرعامل نیسان در ماه مارس اظهار داشت که آنها چه در ژاپن و چه در خارج از کشور آماده همکاری در هر منطقه هستند.
نیسان که در سال ۲۰۱۰ پیشگام خودرو های برقی در بازار با خودروی لیف نیسان بود و هوندا با تهدید فزاینده ای در بازار فزاینده خودرو های برقی جهانی، همچون خودروسازان تسلا و چینی و کره جنوبی، مواجهند. هر دو خودروساز ژاپنی در بازار مهم چین به علت روی آوردن مصرف کنندگان به سمت خودرو های برقی ارزانقیمت ساخته شده برندهای چینی مانند بی وای دی ضربه سختی خورده اند.
بر اساس گزارش رویترز، نیسان در پنج ماه اول سال بیشتر از ۵۰ هزار خودروی برقی را در سراسر دنیا فروخت که حدود ۳.۵ درصد از کل فروش جهانی ۱.۴ میلیون دستگاه را به خود مختص کرده است.5.0 / 5
93
1403/04/16
11:35:53
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۳ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش