معاون استانداری تهران اعلام كرد

برپایی 5 نمایشگاه بهاره از 9 اسفند در تهران، عرضه كالاها با ۱۵ درصد زیر قیمت

برپایی 5 نمایشگاه بهاره از 9 اسفند در تهران، عرضه كالاها با ۱۵ درصد زیر قیمت میزان سنج: معاون استانداری تهران از آغاز فعالیت ۵ نمایشگاه بهاره استان تهران از نهم اسفندماه در استان اطلاع داد.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، محمد امامی امین در جلسه تنظیم بازار استان همزمان با آغاز فروش كالاها در شب عید اظهار داشت: نظارت ها باید به گونه ای باشد كه عرضه محصولات در نمایشگاه های بهاره توسط واسطه ها نباشد و مستقیم تولیدكنندگان حضور داشته باشند.
در این جلسه موضوعاتی در مورد برپایی نمایشگاه های بهاره، وضعیت تولید تخم مرغ و قیمت كالاهای اساسی در سطح عرضه و تنظیم بازار شب عید، ذخیره سازی و توزیع میوه شب عید و بازرسی و نظارت بر قیمت كالاها در روزهای پایانی سال در دستور كار قرار گرفت.

براساس گزارش عرضه شده در این جلسه، نمایشگاه های خاوران، بوستان ولایت، حكیمیه، مصلی و ارم از نهم اسفندماه فعال خواهند شد.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران با اشاره به لزوم توجه به تحویل غرفه های نمایشگاه های بهاره به عرضه كنندگان مستقیم كالاها اظهار داشت: نظارت ها باید به گونه ای باشد كه عرضه محصولات توسط واسطه ها نباشد و مستقیم تولیدكنندگان حضور داشته باشند.
براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، تصمیم گیری در مورد تأمین امنیت نمایشگاه و عرضه كالاها با ۱۵ درصد زیر قیمت از دیگر تصمیمات این جلسه بود.5.0 / 5
4449
1396/12/06
15:39:35
تگهای خبر: بازار , تولید , قیمت , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش