آری مجمع عمومی و اعتماد سهامداران به بانك پاسارگاد

بانك پاسارگاد، تمام قد پای حقوق ذی نفعان و سهامداران ایستاده است

بانك پاسارگاد، تمام قد پای حقوق ذی نفعان و سهامداران ایستاده است میزان سنج: سهامداران بانك پاسارگاد درجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم، برای سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۹۵، در تالار كشور جمع شده و با حضور حداكثری از این بانك در تأمین حقوق ذی نفعان حمایت كردند.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و طبق اعلام بانك پاسارگاد، بر مبنای این خبر، بیش از ۹۰ درصد از سهامداران در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم كه رأس ساعت ۹ بامداد روز شنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ در محل تالار بزرگ كشور برگزار شد، حضور بهم رساندند. در این جلسه سیدكاظم میرولد بعنوان رییس جلسه، مجید قاسمی و علی اكبر امین تفرشی بعنوان ناظرین و خانم نعیمیان بعنوان منشی جلسه انتخاب شدند.
گزارش فعالیت های بانك در سال مالی ۹۵ عرضه شد كه این گزارش حاكی از موفقیت ها و دستاوردهایی مانند كسب تندیس بانك برتر ایران برای سه سال متوالی از جانب نشریه بین المللی یورومانی، كسب عنوان بانك برتر جمهوری اسلامی ایران برای شش سال و عنوان بانك برتر اسلامی برای ۵ سال از جانب نشریه معتبر بنكر، دریافت جایزه مدیریت مالی در ۸ سال پیاپی و...، همینطور ایفای نقش مؤثر در توسعه پایدار و مسئولیت های اجتماعی است.

بخش مهمی از مباحث مطروحه در این جلسه به پروژه های موفق ملی و بین المللی هلدینگ های میدكو، نسیم سلامت، گسترش انرژی پاسارگاد و همینطور فناپ اختصاص یافت كه با كسب موفقیت های چشمگیر به اشتغالزایی و بازدهی بسیار بالا رسیده اند و پروژه های مختلفی كه با هدف افزایش تولید و اشتغال در جهت اقتصاد مقاومتی و با حمایت بانك پاسارگاد صورت گرفته است، یكی بعد از دیگری به بهره برداری می رسند. همچون این دستاوردها، تولید نخستین كاتد مس در جهان به روش تانك بایولیچینگ، افتتاح ۱۹ كیلومتر خط ریلی شركت فولاد بوتیای ایرانیان، بهره برداری از طرح خط لوله سراسری ششم گاز در بخش انرژی و شهر هوشمند پاد در حوزه فناوری اطلاعات است كه در نوع خود بی نظیر هستند.
همچنین با بیان نارضایتی سهامداران از مسائل فنی در عملكرد حسابرس قانونی صورت های مالی، مبحث تغییر حسابرس قانونی توسط سهامداران مطالبه شد كه دكتر قاسمی در این خصوص اظهار داشت: ما در بحث مسائل حسابرسی از حقوق و منافع سهامداران و ذی نفعان كوتاه نمی آییم و مانند ۱۲ سال فعالیت صادقانه و سازنده و خدمت به كشور، تمام قد پای حقوق سهامدارانی كه به ما اعتماد كامل دارند، ایستاده ایم و سربازان پاسارگاد حافظ منافع شما هستند.

در ادامه ضمن تعیین روزنامه رسمی، با درخواست سهامداران تغییر حسابرس قانونی در سال ۱۳۹۶ در دستور كار قرار گرفت كه با تصویب سهامداران، موافقت بانك مركزی هم در این خصوص كسب شد. ازاین رو با پیش بینی روند رشد بانك در بخش های مختلف، با عنایت به موفقیت پروژه های ملی و بین المللی، روند رو به رشد بانك پاسارگاد ادامه خواهد یافت.
گفتنی است در این جلسه با عرضه فرصت كافی جهت بیان نقطه نظرات، سهامداران با ابراز رضایت و پشتیبانی از عملكرد بانك، در حوزه های گوناگون به بحث و بررسی پرداختند و پاسخ تمامی سوالات خویش را دریافت نمودند.

5.0 / 5
4458
1396/12/27
11:58:17
تگهای خبر: بانك , تولید , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۴ بعلاوه ۱
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش