برای سال ۹۷؛

تمدید دریافت وام جعاله ۲۰میلیون تومانی مسكن امكان پذیر شد

تمدید دریافت وام جعاله ۲۰میلیون تومانی مسكن امكان پذیر شد میزان سنج: مدت اجرای طرح افزایش سقف تسهیلات جعاله از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسكن بانك عامل بخش مسكن در سال ۹۷ تمدید گردید.به گزارش میزان سنج به نقل از فرابورس ایران، بر مبنای سیاست های اعتباری بدون سپرده سال ۱۳۹۷ بانك عامل بخش مسكن، اعطای تسهیلات جعاله تعمیر واحد مسكونی تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسكن به تمامی متقاضیان «بدون اجبار به همزمانی خرید مسكن با درخواست جعاله» در چارچوب ضوابط و مقررات ذیربط، در سال ۱۳۹۷ امكانپذیر است.
گفتنی است تا پیش از این، سقف دریافت تسهیلات جعاله مسكن با استفاده از اوراق تسه تا ۱۰۰ میلیون ریال برای متقاضیان این وام ممكن بود، اما بر مبنای بخشنامه خردادماه امسال بانك مسكن اعطای این تسهیلات تا سقف دو برابر از محل این اوراق فرابورسی به تنهایی و یا توام با تسهیلات جعاله با سپرده- امكان پذیر شده است.
نكته مهم در این خصوص اجبار به عدم تجاوز سقف تسهیلات جعاله با سپرده از رقم ۵۰ میلیون ریال است كه در عین حال باید وثایق مورد قبول بانك در این تسهیلات هم فراهم و سایر مقررات رعایت شوند.
بر اساس این بخشنامه متقاضیان این تسهیلات كه با استفاده از خرید اوراق تسه فرابورس ایران اقدام به دریافت تسهیلات جعاله تعمیر و تكمیل واحد مسكونی می كنند حداكثر تا آخر شهریورماه جاری فرصت دارند تا پرونده تسهیلاتی خویش را تشكیل داده و تكمیل كنند.
همچنین اعطای تسهیلات جعاله تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال صرفا در صورتی برای متقاضیان امكان پذیر است كه تقاضای استفاده از جعاله همزمان با تسهیلات فروش اقساطی خرید مسكن اعم از تسهیلات انفرادی و زوجین به بانك مسكن مربوطه عرضه شده باشد.

5.0 / 5
4518
1397/01/01
12:43:21
تگهای خبر: بانك , بورس , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۶ بعلاوه ۱
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش