رییس اتاق اصناف به ایسنا اعلام كرد

بازار نوروز مناسب می باشد، مرغ ارزان گردید

بازار نوروز مناسب می باشد، مرغ ارزان گردید میزان سنج: رییس اتاق اصناف ایران درباره وضعیت تنظیم بازار شب عید و ایام نوروز امسال معتقد می باشد كه تنظیم بازار مناسبی صورت گرفت و تنها گوشت مرغ با افزایش قیمت مواجه شده بود كه مجددا ارزان گردید.به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، در شب عید و ایام نوروز هر سال به علت افزایش میزان تقاضا نسبت به عرضه انواع محصولات و كالاهای مختلف، تنظیم بازار كار مشكل تری برای مسئولان می گردد و تخلفات بیسشتری در این بین صورت می گیرد، چون كه عموما تعادل عرضه و تقاضا در این مقطع زمانی در بازار به هم می خورد.

علی فاضلی در این باره به خبرنگار ایسنا اظهار داشت: امسال در روزهای و هفته های پیش از عید و ایام نوروز، وضعیت بازار انواع محصولات و كالاهای مختلف مناسب بود و مشكل خاصی وجود نداشت و این نشان داده است كه تنظیم بازار نوروزی به خوبی صورت گرفته بود.

وی اضافه كرد: تنها در زمینه گوشت مرغ با افزایش قیمت مواجه بودیم كه با ورود به موقع وزارت جهاد كشاورزی و شركت پشتیبانی امور دام، بازار این محصول هم كنترل شد؛ به گونه ای كه بر مبنای آخرین آمارهای رسیده، هر كیلوگرم گوشت مرغ به حدود ۷۲۰۰ تومان به صورت میانگین در بازار كشور رسیده است كه مد نظر ما هم همین نرخ بود.

فاضلی اظهار داشت: بازار امسال در شب عید و ایام نوروز با كمترین مشكل مواجه گردید و نوسان قیمت چندانی نداشتیم كه در این زمینه می توانیم به بازار میوه و تره بار اشاره نماییم كه نوسانات تخلفات چندانی را در آن شاهد نبودیم. از این پس هم نظارت ها و بازرسی ها در بازار سراسر كشور ادامه دارد و اجازه نمی دهیم تعادل در بازار به زیان مردم یا تولید كنندگان به هم بخورد.
5.0 / 5
4551
1397/01/10
17:34:34
تگهای خبر: بازار , قیمت , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۵ بعلاوه ۱
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش