فلزات ارزان شدند

آلومینیوم در پایین ترین قیمت

آلومینیوم در پایین ترین قیمت میزان سنج: نگاهی به نمودار قیمت محصولات معدنی نشان داده است كه در آغازین روزهای سال جاری قیمت محصولات معدنی مسیر كاهشی در پیش گرفته اند و رو به پایین حركت می كنند.به گزرش ایسنا، بر مبنای نمودارهای جهانی قیمت مس در ۱۵ روز گذشته در حال افت بوده است و با وجود اینكه طی هفته گذشته قیمت مس افزایش داشته است اما همچنان با قیمت روزهای اوج خود در این ماه یعنی حدود ۷۰۰۰ دلار فاصله دارد.

در حال حاضر قیمت مس در نمودارهای جهانی در مرز ۶۷۶۰ دلار برای هر تن است.در این میان مسیر قیمتی آلومینیوم كما فی السابق روند نزولی بدون نوسان خویش را حفظ نموده است و الان در پایین ترین حد خود طی شش ماه گذشته رسیده است. هر تن از این محصول معدنی در نمودارهای جهانی ۱۹۶۹ دلار قیمت دارد و این یعنی نسبت به یك ماه گذشته بیش از ۱۶۰ دلار كاهش قیمت داشته است.اما فلز روی دیگر محصول معدنی است كه با اینكه شیب خیلی تندی را تجربه نكرده اما همچنان نسبت به یك ماه گذشته با كاهش قابل توجه قیمت مواجه بوده است و حدود ۱۷۰ دلار كاهش یافته است.

بر اساس آمار، فلز روی اكنون ۳۲۳۴ دلار در هر تن معامله می گردد.آمار نزولی روی در حالی است كه فلز سرب هم با وجود اینكه نسبت به یك ماه قبل و ابتدای امسال كاهش قیمت داشته اما وضعیت بهتر از روی را تجربه می كند. به گو نه ای كه اكنون ۲۳۸۴ دلار در هر تن قیمت دارد و نسبت به ماه قبل كمتر از ۱۰۰ دلار كاهش یافته است.

این فلز از ابتدای سال ۱۳۹۷ هم در بازارهای جهانی بعد از یك افت حدود ۱۰۰ دلاری، اكنون در مسیر رشد قیمت قرار گرفته است.


5.0 / 5
4460
1397/01/18
14:56:49
تگهای خبر: دلار , قیمت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش