سكه صعود كرد

سكه صعود كرد میزان سنج: قیمت انواع سكه در یك هفته گذشته با افزایش روبرو شده است؛ به صورتی كه سكه تمام با افزایش۱۶۰ هزار تومانی بار دیگر به دو میلیون تومان نزدیك شده است.به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، در هفته گذشته بازار سكه با روند افزایش قیمت همراه شد. در حالیكه قیمت سكه در هفته های اخیر با ثبات و حتی كاهش قیمت همراه شده بود، بار دیگر به شیب صعودی بازگشت.

در شروع هفته گذشته سكه تمام یك میلیون و ۸۰۵ هزار تومان به فروش رسید، یك روز بعد با جهش قیمت به یك میلیون و ۸۵۰ هزار تومان رسید تا ظرف یك روز ۴۵ هزار تومان افزایش قیمت را تجربه كرده باشد.

با نزدیك شدن به اواخر هفته، حركت افزایشی قیمت سكه تندتر شد. در روز یازدهم اردیبهشت سكه تمام از یك میلیون و ۹۰۰ هزار تومان عبور كرد. آخرین باری كه قیمت سكه به این رقم رسیده بود روزهای پس از تعطیلات نوروز بود كه به دنبال افزایش قیمت دلار، قیمت سكه در آستانه دو میلیون تومان رسیده بود.

در آخرین روز هفته گذشته سكه تمام به یك میلیون و ۹۶۵ هزار تومان رسید تا در مجموع قیمت این نوع سكه در كمتر از یك هفته ۱۶۰ هزار تومان شامل افزایش قیمت شده باشد.

در هفته گذشته قیمت هر اونس طلا در بازار جهانی با افزایش قیمت روبرو شد و به ۱۳۱۴ دلار رسید. از جانب دیگر دلار در بازار غیر رسمی بیش از ۶۰۰۰ تومان معامله شد كه به نظر می رسد كه این دو عامل در صعودی شدن قیمت سكه اثرگذار بوده است.

در همین بازه زمانی نیمه سكه از ۸۹۵ هزار تومان به ۹۶۳ هزار تومان رسید و ۶۸ هزار تومان با افزایش قیمت مواجه گردید. همینطور در این فاصله زمانی ربع سكه از ۵۴۶ هزار تومان به ۵۷۴ هزار تومان رسید افزایش ۲۸ هزار تومانی داشت.
5.0 / 5
5023
1397/02/15
13:13:14
تگهای خبر: بازار , دلار , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۹ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش