صرافی های خلوت در تهران

صرافی های خلوت در تهران به گزارش میزان سنج درپی ثبت ركورد جدید برای قیمت دلار و سكه، رفت و آمد در اطرف صرافی های میدان فردوسی و چهار راه استانبول تهران بیشتر گردیده است، البته خرید و فروش ها تغییر نكرده و صرافی خلوت به نظر می رسند و بیشتر، توجه مردم به تابلو اعلان قیمت ها می باشد. تابلوهایی كه قیمت سكه تمام را یك میلیون و ۳۱۲ هزار تومان و نرخ دلار را ۴۰۴۰ تومان نشان می دهند.به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، به دنبال افزایش قیمت ها در بازار دلار و سكه طی حدود ۱۰ روز اخیر در بازار امروز - سه شنبه - رفت و آمد در خیابان فردوسی و صرافی ها بیشتر شده و مردم توجه زیادی به تابلو اعلان قیمت صرافی ها می كنند.

پرس و جو از صرافی ها حاكی از آن است كه وضعیت خرید و فروش ارز در ایام گذشته تغییر محسوسی نكرده و كفه ترازو فعلا به هیچ سو سنگینی نمی نماید. دلیل این مسئله به قول صرافی ها و دلالان ارز این است كه وضعیت بازار در ایام آینده قابل پیش بینی نیست و ممكن است به سمت كاهش یا افزایش دوباره حركت كند؛ بنابراین مردم چندان حاضر به ریسك در شرایط فعلی نیستند.

وضعیت بازار در ادامه روند گرانی حدود ۱۰ روز اخیر در روز گذشته و همینطور امروز شتاب بیشتری گرفته است؛ به گونه ای كه برای نخستین بار در سال جاری دلار از مرز ۴۰۰۰ تومان و سكه تمام از مرز یك میلیون و ۳۰۰ هزار تومان عبور كرد كه ركوردهای جدیدی محسوب می شوند.

آخرین نرخ خرید و فروش دلار

بررسی های میدانی از بازار آزاد امروز نشان داده است كه دلار آمریكا بار دیگر به مسیر صعودی خود ادامه داده و به طور متوسط ۴۰۰۵ تومان خریداری و ۴۰۴۰ تومان فروخته می گردد.

در میان سایر ارزها یورو ۴۸۷۰ تومان خریده و ۵۰۰۰ تومان به فروش می رسد. همینطور پوند انگلستان ۵۲۷۰ تومان خریداری و ۵۴۰۰ تومان فروخته می گردد.

همچنین درهم امارات ۱۰۹۰ تومان خریده و ۱۱۳۰ تومان فروخته می گردد. لیر تركیه هم ۱۱۱۵ تومان خریداری و ۱۱۴۵ تومان به فروش می رسد. همینطور دلار كانادا ۳۲۹۰ تومان خریده و ۳۳۹۰ تومان فروخته می گردد.

ادامه افزایش نرخ سكه

انواع سكه كه در ایام گذشته تحت تاثیر افزایش نرخ دلار روند صعودی پیدا كرده در بازار آزاد امروز هم با همین روند ادامه داده است. سكه تمام طرح جدید به طور متوسط یك میلیون و ۲۸۰ هزار تومان خریده و یك میلیون و ۳۱۲ هزار تومان به فروش می رسد كه بار دیگر با این نرخ ركورد جدیدی برای سكه تمام در سال جاری به ثبت رسانده است.

همچنین نیم سكه ۶۴۵ هزار تومان خریده و ۶۶۰ هزار تومان فروخته می گردد. در میان سایر سكه ها ربع سكه ۳۷۶ هزار تومان خریده و ۳۸۶ هزار تومان فروخته می گردد.

بازار طلا هم صعودی است

بازار طلا هم با شیب كندی به روند روز گذشته خود به حركت صعودی ادامه داده است. هر اونس طلا با افزایش حدود پنج دلاری ۱۲۸۸ دلار در بازار آزاد عرضه می گردد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم از مرز ۱۲۵ هزار تومان عبور كرده و هر مثقال طلا به ۵۴۴ هزار تومان نزدیك شده است. 

5.0 / 5
5390
1396/07/18
14:52:37
تگهای خبر: بازار , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش