آخرین خبرها از وضعیت تولید در دو كارخانه غذایی

آخرین خبرها از وضعیت تولید در دو كارخانه غذایی میزان سنج: رییس كانون صنایع غذایی آخرین وضعیت واحدهای تولیدی صنایع غذایی با شروع فصل جدید محصولات كشاورزی را شرح داد.محمدرضا مرتضوی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه با عنایت به شروع فصل جدید محصولات كشاورزی، شاهد بهبود وضعیت كارخانجات فعال در این حوزه هستیم، اظهار نمود: در صورتیكه منابع مالی مورد نیاز شركت ها و كارخانجات فعال در حوزه صنایع غذایی تامین گردد، با عنایت به آغاز فصل جدید محصولات كشاورزی شاهد بهبود فعالیت واحدهای تولیدی خواهیم بود و این حركت رو به جلو مشروط به حل برخی مشكلات است.

وی در مورد آخرین وضعیت دو كارخانه "مهرام" و "كاله" با عنایت به صحبت های مطرح شده در خصوص تعدیل نیرو یا ورشكستگی این كارخانه بیان كرد: بعد از بررسی های صورت گرفته در مورد وضعیت كارخانه مهرام شاهد افزایش ۱۱ درصدی میزان تولید این كارخانه نسبت به مدت مشابه سال قبل هستیم و با عنایت به آغاز فصل جدید محصولات كشاورزی و هم رویكرد صادرات محور این كارخانه، بهبود وضعیت آن را در ادامه شاهد خواهیم بود.

وی افزود: شاید در مقطعی از زمان بعد از فصل برداشت تعدیل نیرویی هم در این كارخانه وجود داشته اما با عنایت به فصل برداشت محصولات كشاورزی و بخصوص فصل برداشت گوجه فرنگی نزدیك به ۷۰ نیرو به این كارخانه اضافه شده و احتمال جذب نیروی بیش از این تعداد هم وجود دارد.

وی با اشاره به اینكه در مورد سایر شركت های صنایع غذایی هم با عنایت به فصل جدید محصولات كشاورزی تعدیل نیرویی را نخواهیم داشت، تصریح كرد: در مورد كارخانه "كاله" هم مسئله ورشكستگی وجود ندارد و وضعیت این كارخانه مساعد است.

به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، به تازگی صحبت های مختلفی در ارتباط با تعدیل نیرو در كارخانه "مهرام" و ورشكستگی كارخانه "كاله" مطرح شده بود.
5.0 / 5
5042
1397/05/10
16:05:28
تگهای خبر: تولید , شركت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۴ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش