مدیر خسارت صندوق ضمانت صادرات ایران:

ریسك های سیاسی و تجاری تجار را تضمین می نماییم

ریسك های سیاسی و تجاری تجار را تضمین می نماییم میزان سنج: مدیر خسارت صندوق ضمانت صادرات ایران اظهار داشت: در شرایط تحریم تمام ریسك های سیاسی و تجاری تجار و بازرگانان را در قالب صندوق ضمانت صادرات ایران تضمین می نماییم.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، بهمن منتی در همایش صندوق ضمانت صادرات ایران در اتاق بازرگانی اردبیل وظیفه اصلی صندوق را تامین مالی صادركنندگان قبل و پس از حمل كالاها و تضمین ریسك های سیاسی و تجاری آنها اعلام نمود و اظهار داشت: اگر صادركنندگان ما از سوی شركت های خارجی مطالباتی داشته باشند ما با پوشش بیمه ای زمینه دریافت این مطالبات را فراهم می آوریم كه صادركنندگان با رجوع به كارگزاری های ما در استان های مختلف می توانند به سهولت از این تسهیلات استفاده كنند.
وی بیان كرد: صادركنندگان به جای رجوع مستقیم به صندوق مراحل اولیه كار خویش را با رجوع به كارگزاری ها در استان های مختلف انجام می دهند تا با درخواست هایی كه عرضه می كنند با استفاده از صندوق مراحل مختلف در صدور ضمانتنامه ها و بیمه نامه ها فراهم آید.
منتی اضافه كرد: اگر تجار ما به وام های صادراتی نیاز داشته باشند با استفاده از صندوق ضمانت زمینه پرداخت این تسهیلات با همراهی بانك توسعه صادرات ایران فراهم می آید و ما حتی نسبت به پوشش بیمه ای فعالیت صادركنندگان در مراوده با تجار خارج از كشور اقدامات حمایتی خوبی را انجام می دهیم.
مدیر خسارت صندوق ضمانت صادرات ایران در ادامه اظهار داشت: با عنایت به تشدید تحریم های آمریكائی ها ما در قبال ریسك های سیاسی و تجاری پوشش های بیمه ای را در این حوزه انجام می دهیم تا صادركنندگان ما با مشكلات و دغدغه ها روبرو نشوند.5.0 / 5
4412
1397/05/18
19:17:21
تگهای خبر: بیمه , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۳ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش