نقص فنی در سوئیچ و استارت هزاران خودروی نیسان

نقص فنی در سوئیچ و استارت هزاران خودروی نیسان میزان سنج: شركت خودروسازی نیسان بیش از ۱۶۶ هزار دستگاه خودروی فروخته شده در آمریكای شمالی را به دلیل نقص فنی در تغییر وضعیت سوئیچ و استارت فراخوان داد.به گزارش میزان سنج به نقل از وب سایت autoblog، مدتهاست فراخوان شركت های خودروسازی بزرگ در گوشه و كنار جهان بعلت مشكلات و نقص های فنی بالا گرفته است و خودروسازان برتری نظیر جنرال موتورز، هیوندای موتورز و غیره برای مرتفع ساختن مشكلات مربوط به خودروهای خود آنها را فراخوان داده اند تا به بررسی و چك آنها بپردازند.

حالا شركت ژاپنی نیسان موتورز اعلام نموده است كه ۱۵۳ هزار دستگاه خودرو در ایالات متحده آمریكا و ۱۳ هزار دستگاه هم در كانادا احیانا در استارت خوردن و احتراق موتور خودرو با نقص فنی و مشكل مواجهند كه صاحبان آنها باید در اسرع وقت، به نمایندگی های مجاز این شركت مراجعه نموده و به مرتفع ساختن مشكل مربوطه بپردازند.

این فراخوان در ایالات متحده شامل مدلهای ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ از خودروهای نیسان جوك، فرانتیر، سنترا، ورسا، ورسا نوت، اِن وی، اِن وی ۲۰۰ و در كانادا هم شامل مدلهای ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ خودروهای فرانتیر، میكرا، ورسا نوت، سنترا، اِن وی ۲۰۰، اِن وی ۱۵۰۰، اِن وی ۲۵۰۰ و اِن وی ۳۵۰۰ می گردد.

این نقص فنی به صورتی است كه باعث می گردد وضعیت سوئیچ خودرو در حین رانندگی از حالت روشن (ON ) به حالت (ACC) تغییر یابد كه در نهایت باعث می گردد موتور خودرو به صورت ناگهانی خاموش شده و سیستم اتوماتیك كیسه های هوا (Airbags) هم از كار بیفتد. این مشكل و نقص فنی منجر به بروز خطر تصادف و خارج شدن خودرو از كنترل راننده خواهد شد.


5.0 / 5
4939
1397/06/10
16:53:46
تگهای خبر: دستگاه , شركت , موتور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۹ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش