حاشیه سازی های اخیر كرمان موتور

حاشیه سازی های اخیر كرمان موتور میزان سنج: مدیرعامل كرمان موتور با تكذیب برخی موارد انتشار یافته در فضای مجازی اظهار داشت: هفت ماهه ابتدایی امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد افزایش ۴۰ درصدی تولید خودرو در این شركت می باشیم.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، سامان فیروزی اظهار نمود: كاهش شیفتهای كاری در آبان ماه جاری به علت دپوی قریب به ۹۰۰۰ دستگاه خودروی تولیدی در كارخانه، مقطعی است و از آذر ماه امسال دوباره تولید با دو شیفت و با ظرفیت كامل ۵۰۰۰ دستگاه در ماه در دستور كار قرار خواهد گرفت.

وی با تكذیب برخی موضوعات و موارد مطروحه در فضای مجازی اعلام نمود كه اینگونه اقدامات عوامل وطن فروش با هدف كمرنگ كردن موفقیتها و دستاوردهای نظام در عرصه اقتصاد ملی صورت می گیرد.

مدیرعامل كرمان ادامه داد: متاسفانه باید بگویم كه مبحث القای وجود بحران در كرمان موتور و تنش در ارتباط میان این شركت و نهادهای انقلابی و سازمان های دولتی در دستور كار ضد انقلاب قرار گرفته است در حالیكه هم اكنون این شركت در بهترین شرایط كاری خود از بدو آغاز فعالیت هایش در ۲۰ سال قبل قرار دارد.

وی تغییر برنامه تولید ماهیانه با عنایت به موجودی انبارها و پاركینگ و تعهدات شركت كرمان موتور را امری طبیعی خواند و خاطرنشان كرد: جای تعجب و تاسف دارد كه ضدانقلاب با هدف تشویش اذهان مردم، اقدام به انتشار مكاتبات داخلی شركت كرمان موتور با تفاسیر و توضیحات غیر واقعی و انتشار اخبار كذب می كند.

طبق اعلام كرمان موتور، فیروزی ادامه داد: درج مطالب و موارد ذكر شده در فضای مجازی كذب محض بوده و كرمان موتور با هیچ یك از نهادها و یا ارگان های دولتی مشكلی نداشته و همواره از حمایت آنها هم برخوردار بوده است.

مدیرعامل كرمان موتور اظهار نمود: برپایه بررسی های صورت گرفته تا آخر سال جاری از تولید ۴۵ هزار دستگاه خودرو در این مجموعه عبور خواهیم كرد و در عین حال تلاش می كنیم تا با افزایش تولید هیوندای اكسنت و JAC S۳ در فصل زمستان، برای نخستین بار به ركورد تولید ۵۰ هزار دستگاه خودرو در سال برسیم. 

5.0 / 5
5750
1396/08/15
21:23:30
تگهای خبر: تولید , دستگاه , دولت , موتور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۷ بعلاوه ۱
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش