فروش ویژه پوشك در بامیلو با پائین ترین قیمت

فروش ویژه پوشك در بامیلو با پائین ترین قیمت میزان سنج: فروشگاه اینترنتی بامیلو، در جهت تولید دسترسی ساده مشتریان به محصولات مورد نیاز بانوان و كودكان، فروش ویژه این محصولات را برنامه ریزی و اجرا كرده است.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، در صورتی كه در ایام گذشته برخی اجناس مورد نیاز بانوان و كودكان دچار نوساناتی شد و مردم برای خرید این محصولات با مشكلاتی از قبیل عدم موجودی یا قیمت های عجیب! روبرو شدند، فروشگاه اینترنتی بامیلو، در جهت تولید دسترسی ساده همه مردم كشور به این محصولات ضروری و با رویكرد تولید فرصت خرید برابر برای عموم، فروش ویژه این محصولات را برنامه ریزی و اجرا كرده است.
با توجه به قیمت بسیار مناسب بازار پوشك و نواربهداشتی كه حتی از قیمت مصوب و یا درج شده بر روی محصولات هم پایین تر است، شرایط ویژه ای در فروش و توزیع محصولات در نظر گرفته خواهد شد تا از سوء استفاده احتمالی سودجویان در فرآیند خرید محصولات جلوگیری شود و فرصت خرید برای تمامی مشتریان فراهم گردد. كاربران می توانند با استفاده از صفحه ی مخصوص فروش این محصولات مبادرت به خرید كنند.
بامیلو برگزاری چنین كمپین هایی را بخشی از مسئولیت خود بعنوان یك فروشگاه پیشرو در بازار می داند تا در شرایط كنونی همه افراد دسترسی برابری به كالاهای ضروری و كمیاب مانند پوشك و نوار بهداشتی را با مناسب ترین قیمت فراهم نمایند.
بامیلو در یك ماه گذشته در قالب كمپین یك سال زندگی مجانی تلاش كرده، شرایطی مطلوبی را برای مردم ایران فراهم آورد تا بتوانند كالاهای مورد نیاز و مایحتاج خویش را با قیمت های مناسب خریداری كنند.

5.0 / 5
4369
1397/06/29
14:44:25
تگهای خبر: بازار , تولید , خرید , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۴ بعلاوه ۱
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش