یك مقام مسئول خبر داد؛

انجام ۶۰میلیون تراكنش بانكی در هر روز، استقرار سیستم تحویلداری تحت

انجام ۶۰میلیون تراكنش بانكی در هر روز، استقرار سیستم تحویلداری تحت میزان سنج: یك مقام مسئول در نظام بانكی با اشاره به اینكه با حجم گسترده عملیات بانكی، بیش از ۶۰ میلیون تراكنش به صورت روزانه انجام می شود، اظهار داشت: سیستم تحویلداری تحت وب در دو هزار شعبه مستقر شده است.


به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، محمدرضا حسین زاده، با بیان این كه بیش از ۶۰ میلیون حساب فعال در این بانك وجود دارد، اظهار داشت: با حجم گسترده عملیات بانكی و بیش از ۶۰ میلیون تراكنش روزانه ثبت شده در واحدهای این بانك، پیاده سازی این سیستم اقدامی بسیار بزرگ به حساب می آید.
به گفته وی، تحت وب كردن عملیات تحویلداری را می توان انقلابی در عملیات بانكداری این بانك دانست؛ به نحوی كهدر سیستم جدید، همه عملیات كاری بانكداران در سروری خارج از بانك ذخیره می شود، ازاین رو می توان عملیات بانكی را خارج از شعبه و در هر نقطه ای كه به شبكه دسترسی وجود داشته باشد، ارائه نمود.
حسین زاده با بیان این كه از این پس، به روزرسانی سامانه ها، دیگر مستلزم حضور در شعبه نیست، اظهار داشت: با پیاده سازی سیستم تحویلداری تحت وب، محدودیت استفاده از سیستم عامل واحد هم در بانك از بین خواهد رفت.

5.0 / 5
4616
1397/07/02
16:11:16
تگهای خبر: بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۹ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش