مدیر عامل شركت اسنوا:

طرح پیش خرید لوازم خانگی ۶ آبان ماه تمام می شود

طرح پیش خرید لوازم خانگی ۶ آبان ماه تمام می شود میزان سنج: مدیر عامل شركت اسنوا با اشاره به اینكه سایت ثبت نام در طرح پیش خرید لوازم خانگی ششم آبان ماه بسته می شود، اظهار داشت: اولین مرحله این طرح كه از تاریخ ۱۷ مهرماه آغاز شد، ششم آبان ماه به آخر خواهد رسید.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، امین منانی با اشاره به فعالیت های كارشناسی انجام گرفته برای اجرای این طرح تصریح كرد: برپایه برنامه ریزی های انجام شده، دلار ۸ هزار تومانی برای تولید محصولات لوازم خانگی حاضر در این طرح اختصاص یافت كه اولین مرحله طرح هم رو به آخر است.
وی سپس استقبال مردم از این طرح را خوب توصیف كرد و اظهار داشت: استقبال خوبی از این طرح از سوی مردم انجام شد به گونه ای كه در ساعات ابتدایی روز نخست اجرای طرح، ظرفیت مهر ماه تمام و سایت ثبت نام با ترافیك سنگینی از جانب رجوع كنندگان مواجه گردید و حتی سایت به علت حجم تقاضای بالا با مشكل روبه رو شد.
منانی افزود: محصولی كه در این طرح با بیشترین استقبال از جانب مردم مواجه گردید، ابتدا محصول ماشین لباسشویی و سپس یخچال فریزر بوده است.
مدیرعامل شركت اسنوا همینطور درباره شاخص رضایت مشتری از محصولات این شركت هم اظهار داشت: معمولا این شاخص را به صورت مقایسه ای بررسی می كنند و ما نسبت به دو برند مطرح جهانی در كشور به لحاظ تنوع، خدمات بعد از فروش و طراحی به روز در سطح جهانی هستیم و حتی در حوزه خدمات بعد از فروش از برندهای مطرح در كشور جلوتر هستیم.
وی خاطرنشان كرد: در شش دوره متوالی از نظر حقوق مصرف كنندگان در خدمات بعد از فروش تندیس طلایی دریافت و در طرح هایی كه به مشتریان عرضه كردیم به خصوص در آخرین طرح كه «نسیم رضایت» (سرویس مجانی به مشتریانی كه دوره گارانتی آنها به آخر رسیده است) بود با مشتریان تماس می گرفتیم و از میزان رضایت آن ها اطلاع كسب می كردیم.
منانی با بیان این كه در این طرح به مشتریانی كه حتی ۱۰ سال پیش محصولات ما را خریداری نموده بودند تماس گرفته و از وضعیت محصولات فروخته شده به مشتریان با خبر می شویم اظهار داشت: بر این اساس در مورد شاخص رضایت، محصولات اسنوا در وضعیت خوبی قرار دارد.
وی درباره خدمات بعد از فروش محصولات اسنوا توضیح داد: پرسنل سازمان به صورت شبانه روزی به مشتریان خدمات عرضه می دهند و همینطور مركز تماس هم به صورت متمركز كل كشور را پوشش می دهد و ۲۴ ساعته پاسخگو مشتریان است.
منانی افزود: همینطور در یك سال قبل سرعت انجام خدمات به همراه افزایش كیفیت را بالا بردیم و شاخص هایی برای تكنیسین ها در نظر گرفته ایم كه میزان توانایی آن ها را مدام بسنجیم.
مدیرعامل شركت اسنوا درباره منتقدان طرح پیش خرید محصولات لوازم خانگی اسنوا و همینطور نگرانی مردم درمورد تامین محصولات پیش فروش شده، خاطرنشان كرد: بخشی از این دغدغه مردم از عملكرد سازمان هایی كه پیش از ما طرح های پیش فروش را اجرا كرده اند، ناشی می شود؛ البته این دغدغه برای تمام تولیدات داخلی بوجود آمده است.
وی اضافه كرد: نمی توان این دغدغه را به تمام محصولات و شركت ها تعمیم دهیم، بطور قطع تعهد تحویل كالا در این طرح را در درجه اول به صورت جد پیگیر هستیم و برای اجرای آن به بهترین نحو برنامه ریزی كرده ایم.
منانی با بیان این كه حجم خیلی از محصولاتی كه برای آبان ماه ثبت نام شده بود را در مهر ماه تحویل داده ایم اظهار داشت: برند اسنوا و گروه انتخاب ۳.۵ میلیون مشتری در سطح كشور دارد و برای این كه در اولین مرحله خدشه ای به اعتبار ما وارد نشود در انجام تعهداتمان جدی هستیم.
مدیر عامل شركت اسنوا در انتها درباره كاهش نگرانی مردم از این طرح اظهار داشت: در این طرح بانك صادرات را به همراه داریم و این بانك ضمانت پرداخت اصل سرمایه گذاری را به عهده دارد.

5.0 / 5
4378
1397/08/01
22:47:59
تگهای خبر: بانك , تولید , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۶ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش