نمایشگاه صنعت ساختمان در پرند احداث می گردد

نمایشگاه صنعت ساختمان در پرند احداث می گردد نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با مبلغی بالغ بر ۱۲۰۰ میلیارد تومان در زمینی به مساحت ۱۳۵ هكتار در ورودی شهر جدید پرند احداث می گردد.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، نبود یك نمایشگاه دائمی تخصصی در زمینه صنعت ساختمان همواره احساس می شود؛ زیرا هم اكنون عمده رویدادهایی كه در این خصوص برگزار می گردد مقطعی و فصلی است. اما در جریان نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری كه مدتی پیش در جزیره كیش برگزار شد، یك تفاهم نامه همكاری برای احداث نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با هزینه ای بالغ بر ۱۲۰۰ میلیارد تومان و در مساحت ۱۳۵ هكتاری بین شركت عمران پرند و بخش خصوصی به امضا رسیده است.
علی اكبر طاهری - مدیرعامل عمران پرند - در این خصوص به ایسنا اظهار داشت: یكی از طرح هایی كه در جریان نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری عرضه كردیم در زمین ورودی شهر پرند، پروژه معروف به اكسپو نمایشگاهی است كه مدتی پیش آن را از وزارت صنعت، معدن و تجارت پس گرفتیم؛ چون كه آنها كار خاصی روی آن انجام ندادند.
به دنبال این معرفی، عمران پرند موفق به عقد تفاهم نامه با بخش خصوصی برای ساخت این نمایشگاه شد.
طاهری هم چنین درباره سایر پروژه ها اظهار داشت: تفاهم نامه مشاركتی ساخت ۱۰ باب فضای آموزشی و پنج باب واحد اداری - تجاری در شاهراه میانی شهر در حوزه مسكن مهر به امضاء رسید. هم چنین طی تفاهم نامه ای ساخت تونل انرژی بین شركت عمران و شركت مهندسی - بازرگانی فن و تجارت امضاء شد كه طی آن كابل های فشار قوی برق كه در دراز مدت صدمه زا بودند به زیر زمین منتقل می شوند.
مدیرعامل شركت عمران پرند هم چنین اظهار نمود: درمورد بخش های درمانی، آموزشی، فضاهای محله ای و پروژه های كوچك هم این برنامه را داریم كه به بخش خصوصی واگذار كنیم.


 

5.0 / 5
4932
1396/08/19
23:40:00
تگهای خبر: تجارت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۱
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش