برگزاری سومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی در ماه آینده

برگزاری سومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی در ماه آینده میزان سنج: رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران از برگزاری سومین دوره این نمایشگاه در ماه آینده آگاهی داد كه طبق پیش بینی ها بیشتر از ۶۰۰ تاجر و سوداگر در آن شركت خواهند كرد.به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، امروز (سه شنبه) نشست خبری سومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران با حضور معاون سازمان توسعه تجارت ایران، رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران اكسپو و مدیرعامل نمایشگاه های شهر آفتاب برگزار گردید. این نمایشگاه از ۲۲ تا ۲۵ آذرماه در محل نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برگزار می شود.

در این نشست مجید تكبیری - رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه توانمدی های صادراتی - با اشاره به برگزاری این دوره از نمایشگاه در فضای تحریم، اظهار نمود: پیش بینی ها نشان داده است حداقل ۶۰ كشور و حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ تاجر و سوداگر خارجی در این نمایشگاه شركت خواهند كرد.

وی همین طور یكی از اهداف برگزاری نمایشگاه را، تقویت بسترهای صادراتی بنگاه های كوچك و متوسط عنوان نمود و اظهار داشت: برگزاری بازدیدهای صنعتی، نشست ها و همین طور حضور مجموعه هایی كه به حوزه صادرات خدمات نمایش می دهند همچون هدفگذاری های این مجموعه در نمایشگاه است.

به گفته رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه توانمندی هایی صادراتی ایران، در آغازین و دومین دوره این نمایشگاه به ترتیب ۳۹ و ۴۸ كشور حضور داشتند كه منجر به انعقاد حدود ۷۰ و ۱۰۰ قرارداد و تفاهمنامه تجاری شد.

تكبیری همین طور اعلام نمود كه حضور گروه های صادراتی در حوزه های مختلف ساختمان، پتروشیمی، تجهیزات پزشكی، پوشاك و چرم، نساجی، مبلمان و صنایع دستی پیش بینی شده است.
5.0 / 5
4564
1397/08/22
21:58:47
تگهای خبر: تجارت , توسعه , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۳ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش