بازی جدید اسنپ ظهور یك استادیوم در اسنپ كیو

بازی جدید اسنپ ظهور یك استادیوم در اسنپ كیو میزان سنج: ادسون آرانتس دوناسیمنتو یا پله ؛ كم تر كسی است كه این عبارت خاطره انگیز را هنگامی كه عادل فردوسی پور ۲۰ سال پیش در مسابقه هفته و در پاسخ به سوال منوچهر نوذری گفت، به خاطر نداشته باشد.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، یا «نفوس و مسكن»، «هیمالیا» و «عربستان و تركیه» كلماتی هستند كه هركس كه بشنود بی اراده یاد مسابقه ثانیه ها با اجرای داریوش فرهنگ می افتد. یا اصلا چرا راه دور برویم؛ همین مسابقه ای كه با اجرای محمدرضا گلزار از تلویزیون پخش میگردد را بسیاری دنبال می كنند و در موردش حرف می زنند.
استادیومی بزرگ مثل استادیوم آزادی را تصور كنید كه مقرر است هر صدهزار نفر تماشاچی های آن در مسابقه ای حساس نه به تشویق تیم های شان كه به رقابتی واقعی با یكدیگر بپردازند. واقعیت این است كه رقابت و به خصوص رقابت بر سر به رخ كشیدن توانایی های فكری همیشه برای عموم مردم جذاب و هیجان انگیز بوده است. حس خوب برنده شدن و از پس كاری سخت برآمدن، برای انسان ها اتفاقی ویژه است و اگر این اتفاق پیش چشم هزاران نفر رخ بدهد، غرورانگیزتر است.
اما احیانا رد شدن از فیلتر مسابقه ها تلویزیونی و قرار گرفتن جلوی دوربین، كار چندان ساده ای نباشد و بنا بر این بسیاری با وجود علاقه به چنین مسابقه هایی، تنها به تماشای آن می نشینند و به سراغ شركت كردن در آن نمی روند. اما در این روزگار كه تكنولوژی حرف اول را در زندگی انسان ها می زند و خیلی از كارهای پیچیده را ساده كرده است، این حس رقابت باز از یك آرزوی محال به موضوعی در دسترس تبدیل گشته كه به راحتی می تواند به انسان ها حس خوب قهرمان بودن را منتقل كند.
یك ماراتن آنلاین با صدهزار شركت كننده هم زمان
«اسنپ كیو» یك مدل موفق از همین مسابقه ها است كه از ساده ترین راه و از راه تكنولوژی، شركت كننده را در میدان رقابتی قرار می دهد كه اگر پیروز از آن بیرون بیاید، می تواند علاوه بر جایزه بردن، پیش چشم صدها هزار نفر حس قهرمان شدن را تجربه كند. این مسابقه زنده اطلاعات عمومی كه هرروز برگزار می شود، جدیدترین اپلیكیشن از خانواده «اسنپ» است. اسنپ كیو تنها در زمان كوتاهی (حدود ۳ ماه) و با تبلیغات اندك حدود یك میلیون دانلود گرفته است و بیشتر از صدهزار شركت كننده هم زمان دارد كه در نوع خودش در ایران بی سابقه است.
می توان اظهار داشت كه در بین بازی های جایزه دار اینترنتی اسنپ كیو توانسته در مدتی كوتاه به شهرتی بزرگ برسد كه این شهرت را مدیون محصولی خوب از نظر فنی و برنامه ای ساده، هوشمندانه و متفاوت از برنامه های تلویزیون است. اسنپ كیو كه یك مسابقه زنده است را مجری هایی توانمند برگزار می كنند كه خود در هرچه هیجان انگیزتر شدن این مسابقه بسیار موثرند.
شبكه اجتماعی اسنپ كیو؛ جایی هیجان انگیز برای فعالیت كاربران
اسنپ كیو بازان البته تنها در اپلیكیشن آن حضور ندارند و آنها را در شبكه های اجتماعی اینستاگرام و توییتر این اپلیكیشن باز می توانید پیدا كنید. شبكه های اجتماعی اسنپ كیو كه با نام snappq_official فعالیت می نمایند، جامعه ای بزرگ برای طرفداران این بازی اینترنتی محسوب می شوند. اینستاگرام اسنپ كیو بدون هیچ تبلیغی و تنها در مدت ۳ ماه توانسته است به بیشتر از پنجاه هزار دنبال كننده فعال دست پیدا كند و رشد آن با سرعتی بسیار بالا در حال افزایش می باشد.
این اتفاق در شبكه های اجتماعی اپلیكیشن های ایرانی بی سابقه است. اینستاگرام و توییتر اسنپ كیو نه تنها محل بحث درباره مسابقه و پرسش، تمجید و انتقاد از اپلیكیشن و مسابقه بوده، بلكه در این شبكه های اجتماعی (به خصوص اینستاگرام) گاهی به كاربران در مورد سوالات تقلب باز رسانده میگردد و علاوه بر آن تصاویر ارسالی شركت كننده ها باز نمایش داده می شوند كه همین خاصیت ها به پرطرفدارتر بودن این حساب ها افزوده است.
توییتر اسنپ كیو باز جایی است كه در آن به دنبال كنندگان اطلاعات عمومی مفید داده می شود كه امكان دارد حتی سوالات مسابقه از آنها داده شوند. كاربران همین طور در توییتر می توانند برای مسابقه سوال طرح كنند و اگر سوال آنها توسط حساب كاربری مسابقه ریتوییت شود، از آن سوال در مسابقه استفاده خواهد شد.

اسنپ كیو چطور كار می كند؟
شركت در اسنپ كیو از آب خوردن راحت تر است. كافی است اپلیكیشن این بازی اندروید با جایزه نقدی را از كافه بازار، گوگل پلی یا وب سایت اسنپ كیو دانلود كنید. سپس ورود به اپلیكیشن باید در آن با شماره همراه تان ثبت نام كرده و اگر كسی شما را به اسنپ كیو دعوت كرده، كد معرف (نام كاربری) او را وارد كنید تا به شما و او یك جون اضافه تعلق بگیرد. حالا همه چیز جهت شركت در یك مسابقه اینترنتی آماده است و تنها باید منتظر زمان شروع آن بمانید.
زمان پخش مسابقه اسنپ كیو
اسنپ كیو مسابقه ای زنده است و هم اكنون از شنبه تا پنجشنبه هرشب ساعت ۹ و جمعه ها ساعت ۱۰ اجرا میگردد. البته برخی از روزهای هفته این مسابقه دوبار و علاوه بر ساعت ۹ شب، در ساعت ۳ پس از ظهر باز پخش میگردد.
نحوه برنده شدن در اسنپ كیو
برای برنده شدن در این مسابقه جایزه دار اینترنتی بدون قرعه كشی كافی است به دوازده سوال اطلاعات عمومی كه مجری مسابقه آنها را خوانده و روی صفحه تلفن همراه شما ظاهر می شوند پاسخ دهید. پاسخ دادن به سوالات هم این گونه است كه ده ثانیه فرصت دارید كه پاسخ درست را از میان سه گزینه موجود بیابید و آنرا لمس كنید. سیستم پاسخ شما را ثبت می كند و اگر درست باشد به رنگ سبز درمی آید كه در این صورت می توانید به مسابقه ادامه دهید.
اما اگر اشتباه جواب دادید، از مسابقه حذف می شوید كه البته شانس بازگشت به مسابقه با «جون اضافه» باز برای شما در نظر گرفته شده كه اگر قبل از آن كسی با كد معرف شما وارد بازی شده باشد، می توانید با وجود پاسخ اشتباه یك دفعه به بازی برگردید.
در نهایت اگر توانستید به دوازده سوال پاسخ دهید، برنده مسابقه خواهید بود.
جایزه های اسنپ كیو
جایزه این مسابقه پول نقد است. اما نكته جالب این است كه اسنپ كیو تنها یك برنده ندارد. جایزه اسنپ كیو بین تمام كسانی كه توانسته اند به دوازده سوال پاسخ درست دهند، تقسیم میگردد. اگر از برنده های این مسابقه بودید و در صورتیكه مبلغ جایزه شما به ۲۰ هزار تومان رسیده باشد، می توانید آنرا با وارد كردن شماره شبا دریافت كنید.
اسنپ كیو ios دارد؟
این اپلیكیشن هم اكنون تنها نسخه اندروید دارد اما بزودی نسخه ios آن باز منتشر خواهد شد. برای خبردار شدن از زمان ارائه نسخه ios می توانید به وبسایت snappq.com رفته و با وارد كردن شماره تلفن همراه تان از آغازین نفراتی باشید كه مطلع می شوید.

5.0 / 5
4330
1397/09/17
20:34:53
تگهای خبر: بازار , تكنولوژی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۵ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش