اعطای نشان سازمان سیتی وان به محصولات بهداشتی-سلولزی خانواده

اعطای نشان سازمان سیتی وان به محصولات بهداشتی-سلولزی خانواده به گزارش میزان سنج سازمان بین المللی سیتی وان، صادر كننده پروانه بین المللی بهره برداری استاندارد محصولات و خدمات درحوزه كیفیت، سلامت، حلیت و اصالت است.به گزارش بازرگانی خبرگزای مهر، سازمان بین المللی سیتی وان، صادر كننده پروانه بین المللی بهره برداری استاندارد محصولات و خدمات درحوزه كیفیت، سلامت، حلیت و اصالت است. این شركت برپایه موافقت رئیس شورای تایید صلاحیت و مركز ملی تائید صلاحیت ایران، به شماره گواهینامه NACI/۲۰۱ مورد تایید قرار گرفته و گواهینامه شماره ۱۳۰۵۲۱۲، سازمان جهانی مالكیت معنوی(WIPO) در ژنوسوئیس را به خود مختص كرده است.
سازمان بین المللی سیتی وان تنها سازمان در ایران و جهان است كه صلاحیت صدور گواهینامه محصولات، فرآیندها و خدمات را كاملا به صورت انحصاری در اختیار دارد. بر مبنای تاییدیه ها و مجوزهای قانونی مصوب، این سازمان می تواند با انجام بازرسی های مقدماتی و سایر امور مربوطه بین المللی راساً و بدون دخالت هیچ نهاد و سازمان بین المللی دیگر مبادرت به صدور گواهینامه استاندارد محصول كند، هم اكنون هیچ سازمان و نهاد دولتی و خصوصی امكان صدور چنین گواهینامه ای را ندارد.
براین اساس سازمان مزبور گامی مهم در ارتقای سطح كیفی محصولات و خدمات در سطح بین المللی نهاده است. همچون واحدهای تولیدی در كشور كه با رعایت استاندارد های بین المللی در تولید محصول خود و با پیشی گرفتن از رقبا موفق به دریافت پروانه بین المللی استاندارد محصول از سازمان بین المللی سیتی وان شد، دستمال كاغذی خانواده است.
اعطای این نشان و پروانه طی مراسمی در ساعت ۱۰ بامداد روز شنبه ۱۳۹۷/۹/۲۴ با حضور مسئولین استان بوشهر صورت پذیرفت. مراسم با تلاوت آیات قرآن آغاز و بعد از اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران چند تن از مسئولین، ضمن تبریك به بنیانگذار و كاركنان شركت دستمال كاغذی خانواده به جهت كسب این موفقیت، توضیحاتی را در زمینه استاندارد به مهمانان حاضر در مراسم عرضه كردند، همچون آقای علیرضا یزدان پناه بنیانگذار دستمال كاغذی خانواده كه در مورد نحوه تاسیس این مجموعه و مدیریت آن و زحمات شبانه روزی كاركنان آن به منظور تولید محصولی با كیفیت در سطح بین المللی توضیحاتی را عرضه كردند.

پس از وی، آقای دكتر كشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشكی بوشهر ضمن تقدیر و تشكر از سازمان بین المللی سیتی وان و افتخار آفرینی این سازمان در زمینه توسعه و استاندارد سازی درسطح بین المللی و ذكر این مورد كه گروه دستمال كاغذی خانواده با كسب موفقیت جهت دریافت پروانه بین المللی استاندارد محصول از سازمان بین المللی سیتی وان این رویداد را افتخاری برای شهر و مردم بوشهر به ارمغان آورد و ایشان در ادامه بیان داشتند كه حالا در كشورمان وجود یك پنجره جمعیتی را كه برخی از افراد از آن بعنوان معضل بیكاری یاد می نمایند، ما در واقع این را بزرگترین فرصت برای كشورمی دانیم چون كه با دارا بودن جوانان جویای كار می توان با بهره بهرداری از این فرصت یك جهش تاریخی داشت.
سپس آقای دكتر بهره مند مدیر كل استاندارد بوشهر هم با تقدیر از عملكرد سازمان بین المللی سیتی وان در حیطه استاندارد محصول و كمك به ارتقاء سطح كیفی محصولات و خدمات در عرصه ملی و بین المللی به گروه تولیدی دستمال كاغذی خانواده تبریك گفته و این رویداد را گامی مهم در جهت رعایت استانداردهای بین المللی و افتخاری برای بوشهر خواندند.
وی همینطور اضافه كرد: امروزه تفكر اغلب مردم این است كه برای بهبود كیفیت محصولات و خدمات باید یك سازمان مردم را مجبور به دریافت استاندارد و رعایت موارد آن نماید، در صورتیكه رعایت استاندارد از جانب مردم باید فرهنگ سازی و نهادینه شود كه متاسفانه هم اكنون در این زمینه عملكرد ضعیفی وجود داشته است، خوشبختانه اداره كل استاندارد بوشهر در این زمینه پیشتاز بوده و امروز علاوه بر فعالیت ۶۸ كارمند در این اداره حدود ۸۳۰ نفر در شركتهای بازرسی كننده و موارد مشابه مشغول به فعالیت بوده و در كوشش برای ارتقا سطح كیفی محصولات هستند.
لازم به ذكر است كه؛ شبكه تلویزیونی ایران كالا این مراسم را به صورت زنده پوشش خبری داد، همینطور صدا و سیمای مركز بوشهر هم در اخبار خود به پوشش مراسم پرداخت. آخر مراسم با حضور تعدادی از مسئولین استانی از محصولات جدید دستمال كاغذی خانواده با برند سازمان بین المللی سیتی وان رونمایی گردید و پروانه بین المللی استاندارد محصول به گروه دستمال كاغذی خانواده اعطا شد.

5.0 / 5
4835
1397/09/27
15:29:52
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۱ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش