رییس اتحادیه پوشاك:

برخورد با پوشاك قاچاق با جدیت ادامه می یابد

برخورد با پوشاك قاچاق با جدیت ادامه می یابد به گزارش میزان سنج در صورتی كه از هفته گذشته برخورد با برندهای پوشاك قاچاق و جمع آوری تابلوهای آنها شروع شده است، رییس اتحادیه تولیدكنندگان و فروشندگان پوشاك تهران اعلام نمود كه برخورد با این برندها همچنان ادامه دارد و تعمدی برای برخورد نكردن با آنها وجود ندارد.


چندی قبل كه برخورد با برندهای قاچاق پوشاك آغاز شد، مجتبی درودیان – رییس اتحادیه پیراهن دوزان و پیراهن فروشان تهران – اظهار نمود كه به نظر می آید برخی نمی خواهند با برندهای قاچاق پوشاك برخورد شود و از جمع آوری تابلوی آنها ممانعت می كنند.

همچنین علی مویدی - رییس ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز - هفته گذشته اعلام نمود كه طرحی شروع شده و توانسته با موفقیت تابلوی برندهای قاچاق در سطح استان تهران را تا ۸۰ درصد بدون هیچگونه اعتراضی جمع آوری كند و نباید به علت اینكه چهار نفر پشت برندهای قاچاق ایستاده اند این قانون اجرا نشود، چون كه ما باید دل در گرو آدم های پابه برهنه داشته باشیم نه گردن كلفت.

در این رابطه ابوالقاسم شیرازی - رییس اتحادیه تولیدكنندگان و فروشندگان پوشاك تهران - در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: به نظر نمی رسد كه تعمدی برای برخورد نكردن با برندهای قاچاق پوشاك وجود داشته باشد و زمانی كه یك طرح یا اقدام درست است باید بپذیریم كه می تواند نقص هایی هم داشته باشد.

وی اضافه كرد: این طرح خیلی خوب است و می تواند بهترین پشتیبانی از تولیدكنندگان داخلی باشد و همه باید بدانیم كه اگر یك یا چند برند قاچاق پوشاك از برخورد فرار كرده اند این طرح همچنان ادامه و استمرار دارد و با آنها برخورد خواهد شد.

به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، با عنایت به شرایط به وجود آمده و اتفاقات رخ داده در حوزه برخورد با برندهای قاچاق پوشاك، باید دید چه كسانی به دنبال پشتیبانی از این برندها هستند و نفع آنها چیست كه به زیان تولیدكنندگان و بازار داخلی عمل می كنند و همه دستگاه های نظارتی، انتظامی و قضایی باید با یكدیگر همكاری كرده و هر چه سریع تر برندهای قاچاق جمع آوری شود.
5.0 / 5
4800
1397/10/20
13:27:00
تگهای خبر: بازار , تولید , دستگاه , قاچاق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش