همتی:

ژاپن واردات نفت از ایران را شروع كرد

ژاپن واردات نفت از ایران را شروع كرد به گزارش میزان سنج رئیس كل بانك مركزی با اشاره به اینكه ژاپن هم واردات نفت از ایران را از امروز آغاز كرد، اظهار داشت: به تدریج درآمدهای جدید نفتی به چرخه تجاری وارد می گردد.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، عبدالناصر همتی رئیس كل بانك مركزی در یادداشت اینستاگرامی خود نوشت: پس از كشورهای چین، كره جنوبی، هند و تركیه امروز ژاپن هم عملیات واردات نفت از ایران را شروع كرد. به تدریج درآمدهای جدید نفتی در كنار دهها میلیارد دلار منابع فعال بانك مركزی در نزد بانكهای خارجی كه پشتیبان قوی و مطمئن تجاری كشورمان است، به چرخه تجاری وارد می گردد.
وی در ادامه پیام خود نوشت: صادرات غیرنفتی كشورمان هم با تفاهماتی كه صادركنندگان با همكاران من می كنند به تدریج در خدمت واردات كشورمان قرار می گیرد. قبلا خدمت مردم عزیزمان عرض كرده بودم در داخل كشور هم ذخایر بسیار مطلوب ارز به صورت اسكناس در حدی است كه نیازهای واقعی مردم را تامین كند.
همتی تصریح كرد: البته عوامل مختلفی در داخل و خارج مأیوس از تاثیرگذاری بر عرضه و تقاضا تلاش می كنند با تولید جو روانی و دادن پالس های منفی بازار را از نظر روانی تحت تاثیر قرار بدهند.
رییس كل بانك مركزی همینطور نوشت: نكته جالب در مورد این روزهای بازار ارز، كم رمق بودن تقاضا در صرافی ها و نزخ سازی دلالان در قضای مجازی است. بانك مركزی این روزها جور سمت تقاضا را هم می كشد!

5.0 / 5
4305
1397/11/01
14:25:11
تگهای خبر: بازار , بانك , تولید , دلار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۶ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش