در فراكسیون مستقلین ارایه شد

راهكار وزیر جهاد كشاورزی برای كنترل قیمت گوشت

راهكار وزیر جهاد كشاورزی برای كنترل قیمت گوشت میزان سنج: سخنگوی فراكسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی اظهار داشت كه وزیر جهاد كشاورزی راهكار متعادل سازی قیمت گوشت را واردات بیشتر گوشت می داند.


مهرداد لاهوتی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به نشست بامداد امروز فراكسیون مستقلین با وزیر جهاد كشاورزی اظهار نمود: آقای حجتی در این نشست اظهار داشت كه وزارت جهاد كشاورزی تلاش می كند اعتراضات مربوط به نرخ خرید تضمینی گندم را حل و فصل كند. ایشان همین طور اظهار داشت كه ۳۵۰ هزار پرونده كشاورزان برای بخشش جریمه و سودهای وام های زیر ۱۰۰ میلیون تومان آنها هنوز باقی مانده است.
لاهوتی تصریح كرد: آقای حجتی همین طور عنوان كردند كه كل نیاز ما برای پرداخت خسارات كشاورزان ۶ تا ۷ هزار میلیارد تومان است كه دو هزار میلیارد تومان به این منظور اختصاص یافته و با این مبلغ ۵۶۰ هزار پرونده بسته شده است.
لاهوتی در ادامه افزود: آقای حجتی همین طور در مورد گوشت هم نظرشان این بود كه واردات گوشت هم اكنون به اندازه نیاز نیست. ایشان گفت تلاش می نماییم شرایطی را فراهم می نماییم كه عرضه بیشتر از تقاضا باشد در حالیكه حالا تقاضا بیشتر از عرضه است اما اگر تعادل بین عرضه و تقاضا برقرار شود قیمت ها حالت منطقی به خود می گیرد. پس برای یك مرحله هم كه شده باید واردات بیشتر داشته باشیم تا عرضه بیشتر شود و قیمت ها كنترل شود.
سخنگوی فراكسیون مستقلین افزود: وزیر جهاد كشاورزی همین طور عنوان نمود كه هم اكنون متولی حوزه آب وزارت نیرو است و همین مدیریت دوگانه نابسامانی هایی را به وجود می آورد كه باید در این باره تناسبی برقرار شود.5.0 / 5
4743
1397/11/28
16:12:05
تگهای خبر: امداد , خرید , قیمت , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۳ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش