در بازارهای جهانی؛

خوش بینی به مذاكرات جدید چین و آمریكا، سهام آسیایی رشد كردند

خوش بینی به مذاكرات جدید چین و آمریكا، سهام آسیایی رشد كردند میزان سنج: سپس گزارش رویترز در مورد این كه آمریكا و چین، حل و فصل مهم ترین مشكلات تجاری خودرا آغاز نموده اند، سهام آسیایی به ركورد ۴.۵ ماهه جدیدی رسیدند و در كنار آن، سهام آمریكا باز رشد كردند.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر به نقل از رویترز، سپس گزارش رویترز در مورد این كه آمریكا و چین، حل و فصل مهم ترین مشكلات تجاری خودرا آغاز نموده اند، سهام آسیایی به ركورد ۴.۵ ماهه جدیدی رسیدند و در كنار آن، سهام آمریكا باز رشد كردند.
داده های تاجران اروپایی نشان داده است كه در آغاز معاملات امروز بازارهای سهام این قاره، شاخص داكس آلمان و كاك فرانسه، به ترتیب نیم درصد و ۰.۴ درصد، رشد خواهند داشت و فوتسی انگلیس ۰.۶۹ درصد بالا خواهد آمد.
گسترده ترین شاخص سهام آسیا اقیانوسیه- ام اس سی آی- ۰.۱ درصد بالا رفت.
بازارهای چین روز پرنوسانی را پشت سر گذاشتند و سپس چندین بار مثبت و منفی شدن شاخص ها، در نهایت كامپوزیت شانگهای ۰.۳۴ درصد افت كرد و كامپوزیت شن زن هم ۰.۲۷ درصد پایین آمد.
شاخص هانگ سنگ هنگ كنگ در آخرین ساعت معاملات امروز خود، توانست افت های اولیه را جبران كند و با ۰.۳ درصد سود به كار خود اختتام دهد.
نیكی ژاپن ۰.۱۵ درصد بالا رفت؛ درحالی كه كوسپی كره جنوبی با افت اندكی روبرو شد.
شاخص ای اس اكس ۲۰۰ استرالیا ۰.۷ درصد رشد كرد و در بالاترین سطح ۶ ماهه خود بسته شد.
در وال استریت، هر سه شاخص مهم سهام، معاملات دیشب را با سود به اختتام رساندند.
سرمایه گذاران در ایام اخیر، با نشانه هایی از پیشرفت در مذاكرات تجاری چین و آمریكا، تقویت شده اند؛ همین طور در بازار ارز، نرخ برابری یوآن با دلار تقویت شد و به ۶.۷۰۷۶ رسید كه بهترین نرخ آن، از جولای سال قبل تا كنون است.
دلار استرالیا با سقوط بیشتر از ۱ درصدی خود، امروز در مركز توجهات قرار داشت. این اتفاق سپس آن افتاد كه اداره كالا و گمرك در بندر شمالی دالیان چین، واردات زغال سنگ استرالیا را ممنوع كرد. این اداره اعلام نمود: واردات كل زغال سنگ ۲۰۱۹ را محدود می كند؛ ضمن اینكه دلار استرالیا (اسویی) با ۰.۹ درصد افت، امروز به نرخ ۰.۷۰۹۷ دلار رسید.
دلار در مقابل ین ژاپن، حدود ۰.۱ درصد افت كرد و به نرخ برابری ۱۱۰.۷۶۵ رسید.

5.0 / 5
4857
1397/12/03
13:05:10
تگهای خبر: بازار , دلار , كالا , گمرك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۵ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش