شكری: چرا هر روز قیمت ها افسارگسیخته تر می شود؟

شكری: چرا هر روز قیمت ها افسارگسیخته تر می شود؟ میزان سنج: محمود شكری در ادامه جنجال بر سر سوژه دیدار بعضی نمایندگان با رئیس دولت اصلاحات و واكنش های به وجود آمده در جلسه امروز، اظهار نمود كه وكیلی باید جایگاه خودرا مشخص نماید و با تبریك گفتن پست جدید وی وكیلی را سخنگوی فتنه گران خواند.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، محمود شكری نماینده مردم تالش و رضوان شهر در جلسه جلسه امروز (یكشنبه) در تذكری شفاهی خطاب به محمد علی وكیلی ادعا كرد: پست جدیدتان را به شما تبریك می گویم. شما بعنوان سخنگوی فتنه گران هستید آقای وكیلی گوش كن! فتنه كردید كه امروز این بلا بر سر مردم آمده است. مشكلاتی كه در اقتصاد به وجود آمده است فتنه است. نارضایتی مردم فتنه است. شما ۸۸ آن كارها را كردید كه امروز به اینجا برسید. آقای وكیلی شما روابط عمومی دولت هستید یا سخنگوی فتنه گران؟ باید جایگاه تان را مشخص كنید. اگر سخنگوی فتنه گران هستید به شما تبریك عرض می كنم.
شكری همین طور خطاب به علی مطهری اظهار داشت: آقای مطهری شما نباید ناروا و ناعادلانه برخورد كنید شما رئیس این جلسه هستید.
مطهری خطاب به سخنانی محمود شكری اظهار داشت: من تذكر آقای وكیلی را وارد می دانستم به این دلیل كه به عده زیادی از نمایندگان توهین شده بود.
شكری در ادامه تذكر خود ضمن عرض تبریك ریاست حجت الاسلام والمسلمین رییسی به قوه قضاییه، اظهار نمود: ان شاءالله امیدی در جامعه برای برقراری عدالت و برخورد با فساد و فسادگران ایجاد شود.
نماینده مردم تالش و رضوان شهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه ی تذكر خود، اضافه كرد: تذكر من به رئیس جمهور این است كه چرا در سفری كه به گیلان داشتید مسئولان شما اجازه ندادند كه مردم مشكلات و مطالبات خودرا بیان كنند؟ آقای رئیس جمهور! اگر مردم در مسافرت حرف نزنند چه می ماند؟ به نمایندگان كه ملاقات حضوری نمی دهید. نمایندگان مردم چگونه باید درد مردم را به گوش شما برسانند؟
این عضو كمسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درانتها اضافه كرد: آقای رئیس جمهور شما گفته اید كه من هر روز قیمت ها را می گیرم اگر شما هر روز قیمت ها را می گیرید چرا هر روز قیمت ها افسارگسیخته تر می شود و چرا مسئولین خودرا تنبیه نمی كنید؟ ما صادركننده مرغ هستیم چرا در شهرستان ها نباید مرغ پیدا شود یا اگر پیدا می شود بسیار گران باشد؟5.0 / 5
4451
1397/12/20
14:54:57
تگهای خبر: دولت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش