قرعه كشی باشگاه مشتریان مركز خرید آرتمیس فرمانیه

قرعه كشی باشگاه مشتریان مركز خرید آرتمیس فرمانیه میزان سنج: قرعه كشی جشنواره مهر اسپند فروشگاه های آرتمیس فرمانیه روز جمعه با حضور جمع بزرگی از اعضای باشگاه مشتریان این مجموعه اجرا شد.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، در این مراسم یك دستگاه خودرو «سراتو» بعنوان جایزه ویژه به همراه ده ها جایزه دیگر (سفر كیش و تركیه، سكه های طلا و…) به مشتریان خوش شانس اهدا شد.
مراسم تعیین برندگان جشنواره «مهر اسپند» مركز خرید «آرتمیس فرمانیه» به میزبانی باشكوه مدیریت مجموعه و اقبال خوب مشتریان همیشگی آرتمیس فرمانیه انجام شد و مهمانان كه هر دو سالن طبقات سوم و زیر همكف را پر كرده بودند از نزدیك شاهد قرعه كشی هدایای مجموعه بودند.
نزدیكی نوروز بهانه خوبی برای تدارك یك مراسم شاد همراه با موسیقی و هنرنمایی هنرمندان مختلف بود و مهمانان در بدو ورود با میزبانی گرم آرتمیس همانند یك بانوی میهمان نواز روبرو شدند كه با اهدا شاخه های گل، شیرینی و نوشیدنی های گرم و سرد آماده استقبال از آنان بودند.
برای رعایت حقوق اعضای باشگاه مشتریان آرتمیس، قرعه كشی برمبنای الگوی مورد تائید وزارت كشور و بانك ها برنامه ریزی شده بود و هیأت نظارتی كه بر انجام مراسم قرعه كشی نظارت داشتند متشكل از آقای امرایی مدیرعامل مجتمع تجاری آرتمیس فرمانیه و سه نفر از حضار بودند كه با رأی حاضرین در سالن انتخاب شدند.

اجرای برنامه را محمود شهریاری مجری توانمند صدا و سیما بر عهده داشت و قسمتی از برنامه باز به هنرنمایی ساسان كریمی (خواننده و صدا پیشه) و امیر عباس كركزی (مجری) اختصاص یافت تا شبی شاد و بیاد ماندنی برای حاضران و مهمانان مركز خرید آرتمیس فرمانیه رقم بخورد.
خریدارانی كه قبل از این در باشگاه مشتریان مجتمع تجاری آرتمیس ثبت نام كرده بودند و حداقل ۲۰ امتیاز در كارت عضویت خود داشتند، (به ازای هر ۲۰ امتیاز یك شانس) در قرعه كشی شركت داده شدند.
البته هیچ یك از كاركنان مجموعه آرتمیس، پرسنل فروشگاه ها و وابستگان درجه یك آنها اجازه شركت در قرعه كشی را نداشتند.
كد شركت در قرعه كشی بوسیله پیامك برای مشتریان واجد شرایط ارسال شده بود و در مجموع ۱۰ سكه طلا ۱۰ سفر كیش، ۱۰ سفر تركیه و یك دستگاه خودروی صفركیلومتر سراتو بین حاضران توزیع شد.
نكته جالبی كه هیجان قرعه كشی را دوچندان كرده بود، بیرون آمدن كد شانس برخی از مشتریان غایب بود كه بنابر مقررات، جایزه به مشتریان حاضر در مراسم تعلق می گرفت و در نتیجه قرعه تكرار می شد.
همچنین با تصویب هیأت نظارت، افرادی كه جوایز ارزشمندتری برنده می شدند، با تصویب هیأت نظارت و مشاركت خودشان در یك قرعه كشی جدید، جایزه قبلی را به عضو دیگری اهدا می كردند تا جوایز بین اعضای بیشتری توزیع شود.
اوج هیجان مراسم انتخاب برنده ی جایزه ی ویژه ی جشنواره مهر اسپند بود. جایزه ای كه دو برنده ی اولیه قرعه كشی به سبب غیبت در سالن مراسم، شانس دریافت خودروی سراتو را از دست دادند.

در نهایت با رأی حضار در سالن و تائید هیأت نظارت مقرر شد خودرو برمبنای قرعه به طور مشترك به ۱۱ نفر از اعضای باشگاه مشتریان مركز خرید آرتمیس فرمانیه تعلق گیرد و برندگان باز توافق كردند با فروش خودرو، معادل ریالی آنرا دریافت نمایند.
امرایی مدیرعامل مركز خرید آرتمیس فرمانیه با ابراز رضایت از روند منصفانه قرعه كشی و مراسم اختتامیه اشاره كرد: «هدف ما تكریم ارباب رجوع و مشتریان مركز و اجرای قسمتی از برنامه های تبلیغاتی مجموعه بود كه خدا را شكر همه چیز به خوبی پیش رفت.»
امرایی در ادامه اظهار داشت: «جشنواره مهر اسپند با همكاری فروشگاه های مركز خرید آرتمیس فرمانیه انجام شد و با تلاش بخش بازاریابی مجتمع در سال آینده باز برنامه های مشابهی اجرا خواهیم كرد.»
مجتمع تجاری و مركز خرید آرتمیس فرمانیه بین چهار راه فرمانیه و میدان نوبنیاد، نبش نارنجستان چهار (جنب پمپ بنزین) واقع است و از سال ۱۳۹۵ افتتاح شده است.
در فروشگاه های این مركز تجاری مجموعه ای از برندهای مرغوب ایرانی و خارجی به ساكنان شمال شرق تهران عرضه شده است و با برخورداری از مركز بازی كودكان و مجموعه ی رستوران های متنوع، فضای آرام و با نشاطی برای خانواده ها فراهم نموده است.
علاقه مندان به كسب اطلاعات بیشتر در مورد مركز خرید آرتمیس فرمانیه و یا عضویت در باشگاه مشتریان این مركز می توانند به آدرس www.artemisfarmanieh.com بازگشت كنند.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

5.0 / 5
4805
1397/12/27
22:41:17
تگهای خبر: بازار , بانك , خرید , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۹ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش