با تولید قطعات داخلی دانش بنیان؛

۴۰ درصد نیاز بازار خودرو تامین شد

۴۰ درصد نیاز بازار خودرو تامین شد به گزارش میزان سنج ۴۰ درصد نیاز بازار خودرو با تولید قطعات داخلی توسط یك شركت دانش بنیان و با تاكید بر دانش بومی تامین شد.


به گزارش ایسنا، عباسی مدیر بخش تحقیق و توسعه این شركت دانش بنیان درباره تولیدات این شركت اظهار داشت: این قابلیت وجود دارد كه با به كارگیری دانش بومی استارت و دینام انواع خودروها، نیاز بازار خودروی كشور را تا ۴۰ درصد تأمین نماییم.
عباسی درباره واحدهای تولیدی این شركت اظهار داشت: آبكاری، دایكست آلومینیوم و زاماك، ماشین كاری، تزریق پلاستیك، پرسكاری، طراحی و ساخت و مونتاژ استارت و دینام تشكیل شده و دارای دو آزمایشگاه پیشرفته مطابق فناوری های نوین همچون واحدهای تولیدی این شركت است.
وی در ادامه اظهار داشت: سالن ماشین كاری و دایكست این شركت با دامنه كاری تولید قطعات آلومینیومی و زاماك در زنجیره تأمین قطعات خودرو و با استفاده از فرایندهای دایكست و ماشین كاری نظام مدیریت كیفیت خویش را را مطابق با الزامات استانداردهای، ساپكو و گروه RENAULT ایجاد، مستند، مستقر و نگهداری می كند.
وی تصریح كرد: هم اكنون به صورت مستقیم برای ۵۵۰ نفر اشتغالزایی بوجود آورده ایم كه این نیروی انسانی شركت را در جهت تولید محصولات دانش بنیان یاری می كند.
مدیر بخش تحقیق و توسعه این شركت دانش بنیان درباره صرفه ارزی این شركت با تولید محصولات دانش بنیان اظهار داشت: با عنایت به تولید قطعات خودرو در كشور و با كاهش قیمت ۳۰ درصدی ما به نسبت نمونه خارجی این قطعات صرفه جویی ارزی بسیاری داشته ایم.
وی درباره برنامه صادرات این شركت دانش بنیان اظهار داشت: هم اكنون در حال انجام مذاكراتی با روسیه هستیم تا محصولات دانش بنیان خویش را به این كشور صادر نماییم.
طبق اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، عباسی درباره دریافت پشتیبانی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار نمود: در حال انجام اقدامات لازم برای دریافت تسهیلات از راه معاونت علمی و فناوری برای توسعه تولیدات دانش بنیان این شركت هستیم و تلاش داریم تا از نیروهای نخبه در چارچوب استفاده از امریه استفاده نماییم.
پایان پیام


5.0 / 5
4593
1397/12/28
00:16:23
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۵ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش